تبلیغات

درباره ما

بایگانی

آمار سایت

 • افراد آنلاین 1
 • بازدید امروز 39
 • بازدید دیروز 2
 • ورودی امروز از گوگل 0
 • ورودی دیروز از گوگل 0
 • بازدید این هفته 42
 • بازدید این ماه 89
 • بازدید این سال 436
 • بازدید کل 478
 • تعداد مطالب سایت 122
 • تعداد نظرات 0

شبکه های اجتماعی


طولانی تر

کردن استفاده کننده

جدید به گوگل وبمستر در این گرد نیز آیی به مشاجره یک‌سری مدیریتی در گوگل وبمستر می پردازیم وبمستر گوگل راهی بی آلایش برای ساخت دسترسی یکسری اکانت کاربری به وبمستر وب سایت ساخت کرده است،شما می توانید اشخاص را در دو نقش مدیر و مسئولیت محدود تقسیم بندی نمایید .که هر کدام با حساب کاربری خودشان به بخش وبمستر وب سایت وارد شوند،بدون این که شما داده ها جمیلتان را در اختیار شخصی قرار دهید .


administrator

و

limited access در صورتی که دسترسی مدیر یا این که همان administrator را برای فردی ساخت کنید، می تواند، هر تغییری در تنظیمات سایت شما بوجود آورد، و چه بسا مشکلاتی را منجر شود . بطور مثال ممکن می باشد وب سایت شما را به طور کلی از نتایج گوگل حذف کند، نقشه اینترنت تارنما شما را حذف کند و یا این که محتویات فولدر robots .txt را تغییر و تحول دهد . انجام هر کدام از این کارها سوای داشتن علم کافی و یا از روی عمد و به قصد تخریب میتواند مشکل ها جبران ناپذیری را برای شما بدنبال داشته باشد .

ولی در حالتی‌که فرد دسترسی محدود یا این که restricted به وبمستر گوگل داشته باشد قابلیت و قابلیت و امکان تغییر دگرگون سازی چیزی را نداشته و فقط می تواند با مشاهده آمارها، اشتباهات و عملکرد نقشه سایت، شما را در بهبود حالت وبسایت نصیحت کند . در فیض صرفا زمانیکه فرد قصد اعمال تغییرات بر روی وبمستر شما را دارد،و اعتماد بی نقص به وی داشتید،دسترسی کافی برای وی ساخت نمایید . و در غیر اینصورت دسترسی محدود برای بررسی حالت وبسایت کفایت می نماید .


یادگرفتن

بیش تر کردن به کار گیری کننده جدید در وبمستر گوگل بعد از ورود به بخش مدیر وبمستر سایت ، بر روی موضوع پیکربندی که با آیکون چرخ دنده مشخص شده می باشد (سمت راست و بالای صفحه) کلیک فرمائید و مورد Users & Site Owners را تعیین نموده . دقت فرمائید که این دسترسی فقط برای اکانت های کاربری Gmail می باشد و نمیتوانید اشخاص را با آدرس ایمیلی غیر از آن (مانند yahoo و . . .) معرفی نمائید .


برای عمده کردن یک به کارگیری کننده جدید با فشار دادن دکمه قرمز‌رنگ رنگ Add new user پنجره کوچکی نظیر تصویر پایین برای شما گشوده خواهد شد که با وارد کردن نشانی جی میل فرد قضیه لحاظ و تعیین گونه دسترسی می‌توانید قابلیت و امکان و امکان مدیریت وبسمتر گوگل و یا این که مشاهده آمارها با مسئولیت محدود را برای او ساخت نمائید .


آموزش

با صرفه

سازی وب وب سایت دسته

های تراز

دسترسی ها: به

طورکلی

برای توصیف استفاده کننده در گوگل وب مستر سه جور تراز دسترسی داریم: 1_ صاحب یا این که owner :مالک یا این که owner بالا ترین مرحله دسترسی را داراست و برای تولید چنین کاربری از نصیب Manage property owners می توانید رئیس با مرحله دسترسی” owner ” تعریف فرمایید .


2_ مدیر با تراز دسترسی محدود یا این که Restricted :مدیر با مرحله دسترسی محدود ، دسترسی خیلی مقداری دارد و تنها وقتی که می خواهید به یک فرد دسترسی محاسبه گوگل وب مستر خویش را بدهید، خوب تر است که از Restricted سود بگیرید، فردی که دسترسی محدود یا restricted به وبمستر گوگل ما دارد، توانایی و بضاعت تغییر‌و دگرگون سازی چیزی را ندارد و تنها می تواند با مشاهده آمارها، مشکلات و همت نقشه سایت، شما را در بهبود شرایط اینترنت وب سایت پند نماید .و برای شما گزارشات تهیه و تنظیم نمائید .


3_مدیر با دسترسی بی نقص یا این که full :بعد از مالک و صاحب و مالک یا این که owner بالاترین تراز دسترسی را full داراست و نسبتاً دسترسی به همگی بخش ها را داراست .


حذف

استفاده

کننده از وبمستر در صورتی که نیاز به حذف یک عدد از یوزرها و عدم دسترسی او به وبمستر خود را داشتید با کلیک بر روی دکمه Manage site owners را بزنید، آنگاه به صفحه جدیدی منتقل خواهید شد که در ذیل آن لیستی از یوزرها قرار داده گردیده که با زدن دکمه unverify دسترسی هر شخصی را که تعیین کنید، به وبمستر شما از دربین خواهد رفت .


یادگرفتن

SEO

شما دسترسی حذف اشخاصی که خودتان بیش تر نموده اید را خواهید داشت البته در حالتی که فردی خودش را با یکی از خط مش های معمول وبمستر مانند آپلود فایل مربوط در هاست بعنوان مدیریت وبمستر تارنما شما معرفی کرده باشد حذف او به این آسانی نبوده و می بایست در ابتدا فایل آپلود شده یا این که این که کد قرار داده شد در هدر اینترنت تارنما را حذف کنید .


در

پایان

یک ابزار آنلاین و یک سئو Toolbarبرای آنلایز عالی تر اینترنت سایتتان خدمت شما معرفی می کنم: http://moniitor .com/


از شیوه این وبسایت ، مدیران تارنما ها عمل کشته به تجزیه و ارزیابی ترافیک برگه های اینترنت می باشند که با کارکردی مانند وب وبسایت الکسا ، رنکینگ کاغذ ها را مورد نظارت قرار دهند .


Moniitor یک ابزار می باشد که اجازه می دهد تا یک دید کلی به وب تارنما های رقب و وبسایت خویش داشته باشید و عملکرد تان را می تواند ویزیت کنید،به شما یاری می کند در صرفه جویی وقت، به خصوص درصورتی که شما تعداد زیادی وبسایت برای آنلایز داشته باشد .


https://moz .com/tools/seo-toolbar
قابل نصب بر روی مرورگر فایر فکس و کروم است، دسترسی راحت به این ابزار کار کشته SEO در حالی که شما در اکنون گشت و گذار در اینترنت می باشید .


سئو در مشهد

بعضا از خصوصیت های MozBar دسترسی به مورد های حیاتی SEO در یک نگاه وقتی در درحال حاضر گشت و گذار در اینترنت تارنما ها می‌باشید .

تجزیه و محاسبه صفحه در حالا ویزیت .

نمایش و اعتبار مؤلف، schema .org

مشاهده وضعیت شبکه های اجتماعی برای چهره بوک، توییتر، و + Google .

[ امتیاز : ]
برچسب ها سئو در مشهد