تبلیغات

درباره ما

بایگانی

آمار سایت

 • افراد آنلاین 1
 • بازدید امروز 13
 • بازدید دیروز 2
 • ورودی امروز از گوگل 0
 • ورودی دیروز از گوگل 0
 • بازدید این هفته 16
 • بازدید این ماه 63
 • بازدید این سال 410
 • بازدید کل 452
 • تعداد مطالب سایت 122
 • تعداد نظرات 0

شبکه های اجتماعی


خرید اینترنتی گوشت

شاید بیشترین مقدار گوشتی که در برنامه غذایی خود می گنجانیم مرغ و گوشت قرمز‌رنگ باشد و کمتر به گوشت بوقلمون اعتنا می کنیم . در صورتی که گوشت بوقلمون زیاد خاصیت داراست و برای تن ضروری می‌باشد . بهتر میباشد پاره ای با خواص های این گوشت آشنا گردید و آن را در برنامه غذایی خود جای دهید .

خرید اینترنتی گوشت

کسانی که بیماری نقرس دارند، می بایست گوشت بوقلمون را به اندازه دوچندان اندک مصرف کنند .‌ این گوشت مقدار یه خرده اگزالات در خویش دارد، پس مبتلایان به سنگ همه اگزالاتی می بایست خیلی اندک گوشت بوقلمون بخورند .‌

به گزارش بهداشت نیوز، در در میان منابعی که ما برای تامین پروتئین قضیه نیاز روزانه‌مان از آنها به کارگیری می‌کنیم، گوشت پرنده ها منزلت خاصی دارد . گوشت بوقلمون به دلیل داشتن چربی کم در رژیم‌های لاغری جایگاه خاصی دارااست . گوشت سوای پوست این پرنده چربی فراوان مقداری دارد، به طوری که هر اونس گوشت بوقلمون دارنده یک گرم چربی می باشد .


این گوشت چربی‌های اشباع اندکی دارد، از این رو یک عدد از بهترین منابع پروتئین حیوانی می باشد که چربی متعددی به یاور ندارد . همینطور این مرجع خوب پروتئین حیوانی، مقادیر متعددی ویتامین‌های گروه B (مانند B1، B3، B6، B12 و اسیدفولیک) را به یار داراست .


سلنیوم ماده معدنی دیگری است که به وفور در گوشت بوقلمون وجود دارااست . وجود این ماده برای کارکرد درست تن ضروری می باشد . روی ماده‌ای می‌باشد که خیلی از ما فراموش می کنیم آن را در رژیم غذایی روزانه‌ خود بگنجانیم . وجود روی در گوشت بوقلمون یک عدد دیگر از فواید گوشت این پرنده را تذکر می نماید .


گوشت بوقلمون آمینو اسید‌های تریپتوفان را در خویش دارااست که برای تولید سلول‌های T ضروری میباشند . به علاوه ناقل عصبی سروتونین که کاهش آن موجب پیدایش افسردگی می‌شود، از آمینو اسید‌های تریپتوفان تشکیل گردیده است . پس مصرف غذاهایی که دارای این مدل اسید‌های آمینه میباشند قادر است باعث سرحالی و ادب شود .


ملاحظاتی

در مورد مصرف گوشت بوقلمون

اشخاصی که بیماری نقرس دارند، باید گوشت بوقلمون را به مقدار دوچندان اندک مصرف کنند .‌ این گوشت میزان کمی اگزالات در خویش دارد، پس مبتلایان به سنگ همگی اگزالاتی باید خیلی کم گوشت بوقلمون بخورند .‌ بوقلمون‌هایی که به رویکرد طبیعی رشد داده می‌شوند، هیچگونه هورمون یا آنتی بیوتیک در تن خود ندارند .


در‌حالتی که می‌توانید، گوشت بوقلمونی بخرید که به رویه طبیعی پرورش داده شده باشد . نسبتاً تمام چربی گوشت بوقلمون در پوست آن جانور می باشد و گوشت تیره آن بیش از گوشت سفیدش چربی دارد . پس قبل از پختن گوشت، کلیه پوست آن را انقطاع کنید . همچنین افرادی که چربی خون بالا دارند، بهتر می‌باشد از گوشت سفید بوقلمون استفاده نمایند .


محافظت

از گوشت بوقلمون

– شما می توانید گوشت بوقلمون جدید را تا دو روز در سردترین جای سردخانه نگهداری نمایید .


– در صورتی‌که گوشت بوقلمون را پخته‌اید، بایستی ظرف سه روز آن را مصرف و یا این که فریز کنید . گوشت فریز شده را می‌توان تا یک ماه نگه داشت .


– هنگامی می خواهید گوشت جدید را در سردخانه مراقبت کنید، اجزای آن مانند سنگدان را انقطاع فرمایید و در یک بسته‌بندی قطع قرار دهید .

[ امتیاز : ]