تبلیغات

درباره ما

بایگانی

آمار سایت

 • افراد آنلاین 1
 • بازدید امروز 28
 • بازدید دیروز 2
 • ورودی امروز از گوگل 0
 • ورودی دیروز از گوگل 0
 • بازدید این هفته 31
 • بازدید این ماه 78
 • بازدید این سال 425
 • بازدید کل 467
 • تعداد مطالب سایت 122
 • تعداد نظرات 0

شبکه های اجتماعیمهارت‌ های برنامه‌ نویسی خود را افزایش دهیم فرقی نمیکند که در چه رشته‌ای علم آموزی میکنید یا قصد دارید در آتی چه تخصصی داشته باشید؛ امروزه داشتن اندکی علم راجع به برنامه نویسی (یا به ابلاغ خوب تر "کدنویسی") برای همگی موثر میباشد . در ادامه‌‌ی مطلب خواهیم روئت کرد که ارتقا مهارت‌های کدنویسی چه گونه به سه دسته‌ی "کارآفرینان فارغ از تجربه"، "برنامه‌نویسان سنتی" و "مدیران اجرایی" یاری خواهد کرد . سئو در مشهد

بخش اعظم افراد حوصله‌ یا بازه زمانی کافی برای یادگیری یک مهارت تازه را ندارند . یادگیری یک زبان برنامه‌نویسی هم از پاراگراف مهارت‌های نسبتاً دشوار و زمان‌گیر میباشد . علاوه بر آن، تعیین این که چه لهجه برنامه‌نویسی را چه موقع و چه گونه خاطره بگیرید، خود فرآیندی زمان‌بر میباشد .
با وجود تنوع کلاس‌ها، کارگاه‌های آموزشی، ویدئوها، قابل انعطاف افزارهای آموزشی و کتاب‌هایی که برای تعیین وجود دارند، و از طرفی وجود زبان‌های متفاوت و متفاوت، تصمیم‌ گیری در خصوص این‌که کدام راه یادگیری و کدام گویش برنامه‌نویسی شما را سریع‌تر به هدف‌تان میرساند یه خرده حیران کننده می باشد . با رعایت نکاتی کوچک می‌توانید مقطع بیش‌تری را روی کدنویسی و مقطع کمتری را روی تصمیم گیری صرف فرمائید . سئو در مشهد
سه وضعیت فراوان معمول را در لحاظ بگیریم: دسته‌ی نخستین کسانی میباشند که قصد دارند برنامه‌نویسی را استارت کنند . دسته‌ی دوم افرادی میباشند که می خواهند با افزایش مهارت‌های خویش در برنامه‌نویسی حالت شغلی بهتری پیدا کنند، و در انتها دسته‌ی سوم افرادی می‌باشند که فعالیت آن ها به نوعی با برنامه‌نویس‌ها و کدنویسی دارای ارتباط میباشد و صرفا قصد دارا هستند با اصول برنامه‌نویسی آشنا شوند .

کارآفرین‌ها
فرض فرمایید ایده‌ای خلاقانه برای ساخت یک اپلیکیشن موبایل به ذهن‌تان رسیده است؛ ایده‌ای که به عقیده‌ی خودتان پتانسیل فراوان بالایی برای موفقیت دارد . البته نمی‌دانید این ایده را چطور به یک پروژه‌ی حقیقی و واقعی تبدیل نمائید . در شرایطی که یک توسعه و گسترش دهنده‌ و کارآفرین مشتاق می باشید و تجربه‌ی پاره ای در علوم کامپیوتر دارید، سعی برای این که خودتان به فیس خودآموز برنامه‌نویسی را خاطره بگیرید می‌تواند دوچندان اختلال باشد .در صورتی‌که هیچ پیش‌زمینه‌ای در کدنویسی نداشته و مطمئن نیستید که بایستی از کجا آغاز کنید، خودآموزی ممکن است گزینه‌ی مناسبی برای شما نباشد . به جای آن خوب تر می باشد که در دوره‌های آموزشی برنامه نویسی کمپانی کنید .
در این دوره‌ها تمام آنچه برای یادگیری برنامه نویسی نیاز دارید جان دار است؛ از مربیان مجرب گرفته تا منابع آموزشی مسئله نیاز، تمامی چیز در اختیار شما میباشد . از نکات منفی این روش هم می‌توان به قیمت بالا و وقت‌گیر بودن این دوره‌ها اشاره کرد؛ بطوریکه برای گذراندن بعضا از آنان باید به زمان یک تا سه ماه به فیس تمام وقت در کلاس‌ها کمپانی نمایید . در شرایطی‌که خلل مالی ندارید، شرکت در این دوره‌ها قطعاً یک عدد از شایسته ترین جاهایی میباشد که می‌توانید برنامه‌نویسی را آغاز نمایید .
دوره‌های آموزشی آنلاینی نیز وجود دارا‌هستند که میتوانید در آنها کمپانی کنید . Coding Dojo و Bloc از پاراگراف شایسته ترین دوره‌های آموزشی آنلاین هستند .
نکته‌ی مهم، به خصوص در صورتی قصد ساختن نرم افزار برای تلفن‌های هوشمند را دارید، یادگیری برنامه‌نویسی مخصوص تلفن همراه می‌باشد . برای مثال در‌حالتی که میخواهید اپ خود را برای iOS توسعه و گسترش دهید، سوئیفت (Swift) یک گویش خوب برای آغاز به کار می باشد . هر تعدادی می‌توان از Objective C هم استفاده کرد، ولی توصیه می گردد با روش‌های سهل کار خویش را آغاز فرمائید . در موضوع برنامه نویسی برای اندروید نیز اگر چه ابزارهای متعددی وجود دارند، ولی یک عدد از آسان‌ترین روش‌ها برای آغاز به کار گیری از Android Studio میباشد .

برنامه
نویسان سنتی چیزی که برنامه نویسی را از دیگر مهارت‌ها متمایز مینماید این می باشد که پروسه یادگیری در آن هیچ‌گاه همه ندارد . در طول زمان، کسب و امور حق تقدم خویش را به زبان‌های خاصی میدهند و به برنامه‌نویس‌هایی که در آن قضیه اقتدار بیشتری دارند، لطف بیشتری نشان می‌دهند . در صورتی دارنده پیش‌زمینه‌ در برنامه‌نویسی بوده و با کدنویسی به رخ کلی آشنایی دارید، ولی می‌خواهید در زمینه‌ای خاصی کارشناس گردید یا این که مهارت‌های دیگری خاطره بگیرید تا در بازار عمل موفق‌تر ظاهر شوید، نکات مهمی وجود دارا هستند که با رعایت آنها وقت و انرژی خود را بیهوده تلف نخواهید کرد .اگر می خواهید به رخ خودآموز کدنویسی را بیاموزید، چه از طرز کتاب و چه از روش دوره‌های آموزش رایگان آنلاین، توصیه می شود قبلی از آغاز نگاهی به آگهی‌های استخدام انداخته و موقعیت‌های شغلی و زبان‌هایی که احتیاج دارا‌هستند را آنالیز کنید .

به چهره کلی در حال حاضر چندین منطقه زیاد داغ و جالب میباشند . شرکت‌ها به دنبال اشخاصی می گردند که تجربه‌ی فعالیت با AWS یا عمل کردن با API ها را داشته باشند و خیلی‌ها به دنبال توسعه‌دهنده با تسلط کافی به روبی آن ریلز (Ruby on Rails) هستند . دانش داده‌ها هم در درحال حاضر حاضر رو به رویش میباشد و یادگیری راجع به محاسبات بلندمرتبه (مثلاً با به کار گیری از هدوپ (Hadoop)، که به شما اجازه می‌دهد محاسبات داده‌ای را روی هزاران کامپیوتر اجرا کنید) باعث می گردد که مهارت مخصوص به فردی داشته باشید که افراد متعددی از آن بهره‌مند نیستند .

زمانی که لهجه بعدی که قرار می‌باشد یاد بگیرید را تعیین کردید (یا تصمیم به تقویت مهارت‌های خویش در زبانی که از پیشین به آن مسلط هستید گرفتید)، این گویش چه روبی آن ریلز باشد، چه پایتون (که برای استخدام در شرکت‌های تبارک بسیار مهم است) یا این که جنگو، مهارت‌های غیر دارای ربط با برنامه‌نویسی متعددی هم وجود دارند که منجر می شوند برای شرکت‌ها دیدنی گردید . برای مثال تسط بر Git و Github برای تبدیل شدن به یک برنامه‌نویس بهتر در ارتفاع بازه زمانی ضروری میباشد .

اما دقت داشته باشید که تمام این‌ها بایستی در خدمت مالامال بار‌تر کردن هرچه بخش اعظم رزومه‌ی شما باشند . داشتن گواهی مهندسی نرم‌افزار یا علوم کامپیوتر دیگر مثل گذشته حیاتی نمیباشد . برای استخدام شدن در شرکت‌های سری و استارت‌آپ‌ها داشتن یک رزومه‌ی کار کشته مضاعف موثرتر از مدرک دانشگاهی هست .
مدیران
اجرایی
دسته‌ی انتها از کسانی که به برنامه‌نویسی عشق دارند، مدیرانی می‌باشند که میخواهند چیزهای تازه یاد بگیرند؛ مدیران تراز بالایی که در شرکت خود با تعداد متعددی برنامه‌نویس عمل می‌کنند و دوست دارا‌هستند بدانند مراحل توسعه‌ی یک نرم‌افزار به چه چهره می‌باشد تا بتوانند برنامه‌ریزی وقتی و میزان دارایی بندی مناسبی داشته، گروه خود را بهتر مدیر کرده و از پرسنل خود انتظارات معقولی داشته باشند .این مجموعه از اشخاص یک ویژگی مختص دارند: آنان احتیاجی ندارند به این تاءمل کنند که برای موفقیت بایستی به دنبال فراگیری چه زبانی بروند، چرا که آن‌ها از قبل صاحب یک کسب و فعالیت چیره می باشند .

برای ترقی کمپانی و ارتباط مفید در میان افراد متخصص و غیر متخصص، ادراک مبانی برنامه‌نویسی یاری میکند تا تمام تیم راندمان بیشتری داشته باشد و بهینه‌تر فعالیت نماید . شناخت ناچیز با برنامه‌نویسی منجر می شود با کارمندان زیردست‌تان بهتر رابطه برقرار کرده و تصمیم‌های عاقلانه‌تری برای اختصاص منابع بگیرید .

نکته‌ی دیگری که یادگیری برنامه‌نویسی برای مدیران را راحت‌تر می نماید این می‌باشد که صرف لحاظ از دسته زبانی که آن را خاطره می‌گیرند، با شروع یادگیری هر زبانی با اصول برنامه‌نویسی آشنا خواهند شد . منابع آنلاین نیکی نظیر لیندا، اودمی و آموزش یک ماهه‌ی برنامه‌نویسی وجود دارا هستند که بسته به سلیقه‌ی خودتان میتوانید از دربین آنان گزینش کنید . تمامی این دوره‌ها شما را با اصول اولیه آشنا خواهند کرد .

پس می‌توانید از همین امروز آغاز کنید: پروژه‌ی برنامه‌ی موبایلی که در راز دارید را به حقیقت تبدیل کرده، موقعیت شغلی بهتری پیدا کرده یا این که با مجموعه‌ی مهندسان خویش راحت‌تر رابطه برقرار کرده و بهتر رئیس نمایید .

شما جزء کدام جور از افراد بالا هستید؟ آیا برنامه‌نویسی را به رخ خودآموز خاطره گرفته‌اید یا در کلاس‌ها و دوره‌های برنامه‌نویسی شرکت کرده‌اید؟ تجربیات گرانبها خود از یادگیری برنامه‌نویسی را با ما و خواندگان زومیت درمیان بگذارید .

[ امتیاز : ]
برچسب ها سئو در مشهد