تبلیغات

درباره ما

بایگانی

آمار سایت

 • افراد آنلاین 1
 • بازدید امروز 12
 • بازدید دیروز 2
 • ورودی امروز از گوگل 0
 • ورودی دیروز از گوگل 0
 • بازدید این هفته 15
 • بازدید این ماه 62
 • بازدید این سال 409
 • بازدید کل 451
 • تعداد مطالب سایت 122
 • تعداد نظرات 0

شبکه های اجتماعی


اساسی در کانال های اجتماعی در به کار گیری از شبکه های احتماعی مواقعی می باشند که رعایت انها بسیار کلیدی میباشد و به نوعی در چهره رعایت این فاکتورها قدمی مثبت در جهت سئوسازی خود برداشته اید .

در استفاده از شبکه های احتماعی مواقعی میباشند که رعایت انها مضاعف کلیدی است و به نوعی در چهره رعایت این فاکتورها گامی مثبت در جهت سئوسازی خود برداشته اید .
اما شیوه ی به کارگیری از کانال های اجتماعی زیاد با اهمیت است یعنی استفاده ی با صرفه از ان مهم می‌باشد در صورت به کار گیری ی خطا این شبکه ها می تواند نتایح معکوس هم داشته و منجر شود وبسایت شما در نتایج اخر قرار بگیرد . در این مقاله آموزش سئو نکاتی کوتاه اما موثر را ذکر میکنیم که رعایت انها مضاعف اصلی می باشد در رخ رعایت این نکات به نتایج مثبتی خواهید رسید .

دنبال لغت ها اصلی بگردید او‌لین قدم در باصرفه سازی هر وب سایت جستوجو لغت ها مهم و انتخاب بهترین ها می باشد . برای این فعالیت ابتدا در خدمت های بررسی سایت به دنبال لغت ها با اهمیت وبسایت خود بگردید . بهترین ابزار برای انجام این کار Google Adwords می باشد که استفاده از ان برای ایرانیان قابلیت و امکان پذیر نمیباشد .ابزار های متعددی برای این منظور وجود دارااست که ما سایت SheerSeo را به شما توصیه می‌کنیم .کلماتی که به عنوان عبارات پیشهادی و یا عمده استفاده در تارنما شما معرفی میشود را در توییت ها و یا این که مطالب ارسالی خود در فیس بوک اکثر به کار گیری نمائید .

به کار گیری
از Social Segmeting به کار گیری
از Segmenting برای آمار از شبکه‌های اجتماعی از این بخش استفاده کنید برای مشخص شدن ورودی ها از شبکه های اجتماعی است قدم مهمی است به طبع این عمل را در گوگل انالیتیکز انجام دهید .


کوتاه کردن لینک به طبع و حتما از وب سایت های کوتاه کننده ی ادرس به کارگیری کنید مخصوصا در توییتر همت نمایید تا جایی که امکان داراست از ادرس های کوتاه استفاده فرمائید .این عمل باعث میشود شما یک ریدایرکت ۳۰۱ به ادرس خویش اضافه فرمایید که دوچندان در سئو اثرگذار می باشد .

به کار گیری از لینک و پیوند های کوتاه فردی بسیار جالب و موثر هست البته به کار گیری از وبسایت های کوتاه کننده ی لینک و پیوند نظیر bit .ly هم سفارش می‌شود این تارنما خویش نیز این قابلیت را می‌دهد که ادرس های کوتاه شده را انالیز فرمائید و تعداد کلیک ها را مورد محاسبه قرار دهید همینطور میتوانید ادرس شخصی خریداری فرمایید .

برای
معرفی وب سایت های کوتاه کننده ی پیوند و نکات مثبت و منفی هر کدام به سایت تحت مراجعه کنید: URL
Shorteners: Which Shortening Service Should You Use?
مطمئن
شوید که نوشته به راحتی قابل استعمال است این فاکتور مضاعف اساسی است .
خیر صرفا در شبکه های اجتماعی بلکه در دیگر بخش های دیگر سئو نیز باید به ان توجه داشت به این معنا که مطلب شما می بایست دارای Url باشد که :
القای مفهوم کند یعنی ادرس نمایان محتوای مورد باشید .
آسوده اسکن شود و مشکلی در مدت اسکن کردن تولید نکند .
این فرمان در ادرس هایی که عنوان به فیس انگلیسی میباشد بسیار موثر میباشد البته در ادرس هایی که به صورت فارسی میباشند در بخش دوم به ایراد برمیخورید .

محاسبه
سرعت سایت مسلما بررسی فرمایید که ایا وبسایت شما میتواند در پیش‌روی ورودی ها زیاد مقاوم باشد این مسئله حساس می‌باشد که با کوچک ترین ورودی وب سایت به استدلال داون شود . درصورتی که این فعالیت یک سری توشه رخداد بیوفتد سبب می‌گردد بازدید کننده ای که وارد وبسایت شما می گردد در شرایطی که ببیند سرعت بار گذاری وبسایت بالا میباشد یعنی خیلی مقطع می برد که سایت باز شود و یا وقتی کلیک مینماید مشاهده کند که اصلا تارنما باز نمی شود دیگر به وب سایت شما سر نخواهد زد و این برابر با از دست دادن بازدید کننده میباشد .

[ امتیاز : ]
برچسب ها سئو در مشهد