تبلیغات

درباره ما

بایگانی

آمار سایت

 • افراد آنلاین 1
 • بازدید امروز 12
 • بازدید دیروز 0
 • ورودی امروز از گوگل 0
 • ورودی دیروز از گوگل 0
 • بازدید این هفته 12
 • بازدید این ماه 24
 • بازدید این سال 282
 • بازدید کل 324
 • تعداد مطالب سایت 101
 • تعداد نظرات 0

شبکه های اجتماعی


طراحی سایت در مشهدما برای بهبود سرویس ها بازاریابی و دیجیتالی که به مشتریهامون عرضه می کنیم یه نظریه نو برای پباده سازی اینترنت ارائه دادیم که اسمشو گذاشتیم ( بهبود دنباله دار ( .

بهبود دنباله دار در مقایسه با پباده سازی اینترنت سنتی نتایج بهتری به توشه میاره . عوارض اینجانب برای این داعیه اینهاست :


پلتفرم جدیدی استفاده میکنه که میتونه بازاریابی رو سرعت ببخشه

از اهرم اطلاعات بر روی خلق و خوی استفاده کننده استفاده میکنه تا فرآیند بهبود رو ارتقا بده

ارتفاع قدمت تارنما رو ارتقاء میده

مبلغ سپرده گذاری شده رو در حین زمان ارتقا میده

تعریف نظریه بهبود دنباله دار

اگه بخوام خلاصه بگم , بهبود دنباله دار یه روش طراحیه برای رویارویی با سرشت پرسرعت بودن بازاریابی دیجیتال که ریشه در چابکی و فرز بودن داره . ما در‌این نظریه از این معنی که ( وبسایت یک دسته سرویس ها است ( الهام گرفتیم .

تو یه پروژه سنتی شما می بایست ماهها وقت صرف پباده سازی , بسط و خرده کاریهای اینترنت نمایید تا بالاخره برای عرضه به بازار دلخواه بشه . دو سه سال سپس نیز که بایستی یه مرمت دیگه روش انجام بدید .

ولی با نظریه بهبود دنباله دار , ما ظرف زمان کوتاهی یه ورژن از وب سایت نو رو ارائه میدیم و آنگاه برای حق تقدم بندی کارهایی که بایستی طی ماههای آن گاه برای این بهبود صعودی انجام بدیم از داده های استفاده کننده استفاده می‌کنیم . اینطوری تمرکز وب سایت بر روی مقدماتی که میتونن به موفقیت سبب ساز بشن باقی میمونه و براین اساس رویش دایم و سرعت کار در فعالیت به ثابت میرسه .


نظریه بهبود دنباله دار مشتمل بر چه چیزهایی است؟

هسته این نظریه مشتمل بر تعریف هدف ها وب سایت و محتوای آن و خصوصیت های پباده سازی و توسعه و گسترش است . برای حق تقدم بندی این خصوصیات , پیش از این یک سیستم جايگاه بندی به وجود اومده که به هر کدوم بر طبق ارزشش , میزان مشقت , هزینه و سودآوری , داده های استفاده کننده و نهایتا انتقال نیازهای مشتریها مرتبه میده .

در بیشتر پروژه ها این نظریه میتونه نسبتاً فورا پس از یه بررسی مختصر اجرا بشه .

ولی در بعضا موردها نیز پیش میاد که مجبوریم تغییرات خیلی بزرگی رو به طور خیلی فوری تولید کنیم . قوانینی که منجر چنین ناخواسته میشن عبارتند از : دیرین بودن وب سایت از لحاظ زیبایی ظاهری , واکنشگرا نبودن و یا این که استفاده از یک پلتفرم منسوخ برای وب سایت . ما تو این موردها یه پباده سازی سفارشی صحیح می کنیم که پرسرعت ( معمولا 6 هفته ای ) بتونه کارشو آغاز کنه , اون نیز روی یه پلتفرم نو تا یه رمز و گردن از وبسایت قبلیشون خوبتر باشه . آن‌گاه طی ماههای باقی , به پلتفرم رمز و سامون میدیم .


مروری بر مزایا

علاوه بر مزایایی که اولِ این پست برشمردیم , نظریه بهبود دنباله دار سه مزیت مهم داره که سبب ساز میشه برای همگی شرکتها , چه کوچیک و چه بزرگ , مورد قابل قبولی باشه .

1 - ریسک ذیل : مراحل سنتی پباده سازی اینترنت از همون پروسه اول به کارایی و هزینه متعددی نیاز داره ولی با روش ما فعالیت پر سرعت پیش میره و زود به بهره‌برداری میرسه , آنگاه فعالیت بر طبق داده ها به دست اومده با گاز ادامه پیدا میکنه .

2 - مداومت در یادگیری و بهبود : انگیزه ما اینه که تارنما رو بر طبق اطلاعاتی که از فروش و کاربرهای تارنما به دست میاریم به صورت مداوم بهبود بدیم – برای مثال اگه ببینیم استفاده کننده داریم ولی تبدیل به مشتری نمیشن می بایست روی تجربه کاربری , قیمت مبادلات و یا این که درخواست برای مبادرت تمرکز کنیم . البته اگه وبسایت ترافیک نداشته باشه بایستی روی سئو , محتوا , شبکه‌های‌مردمی و از این قبیل مساله بیشتر فعالیت بشه .

3 - فرار و گریز از پروژه های بزرگ پباده سازی اینترنت : اکثر زمان ها شرکتها اگر چه سال یکبار بدون چاره میشن یه نوسازی سنتی اینترنت انجام تن . این گونه پروژه ها هزینه مارک و وقت متعددی از کارمندهای خویش کمپانی می‌گیرند و معمولا نیز یک سری سالی بیشتر تداوم ندارند و مجدد یه دوران آن گاه این پروسه بایستی تکرار بشه . البته روش بهبود دنباله دار با پلتفرم اینترنت به طور یه توسعه و گسترش زنده خلق و خوی میکنه , انگار که در زمان زمان و مدام در هم اکنون رشده و با اعتنا به اولویتهای کاربرها و تغییرات کسب و فعالیت شما , چرخه معاش و اثرگذاری وب سایت نیز گسترده خیس میشه .


حرف آخرین

مشتریها هر کدوم نیازهای متفاوتی دارا‌هستند و شما نیز بدون شک یه هنگامی بدون چاره میشید سایتتونو مرمت فرمائید .

نظریه بهبود دنباله دار ممکنه برای شرکت ها بزرگ که سهامدارهای مضاعف و نیازهای زیادی دارا هستند قابل انجام نباشه . ولی شرکتهایی که سایتشونو تا قبل از این راه و روش انداختند میتونن از این روش استفاده نمایند و دیگه نیازی به سطح راه‌اندازی وبسایت نیست و بدون واسطه وارد چرخه دنباله دار میشن . ما خودمون ترجیح میدیم این نظریه تحت عنوان هسته مرکزی بازاریابی یه کمپانی قرار بگیره

[ امتیاز : 3 ]
برچسب ها