close
کوتاه کننده لینک
معرفی مطالب جالب با لینک منبع

تبلیغات

درباره ما

بایگانی

آمار سایت

 • افراد آنلاین 1
 • بازدید امروز 34
 • بازدید دیروز 12
 • ورودی امروز از گوگل 0
 • ورودی دیروز از گوگل 0
 • بازدید این هفته 80
 • بازدید این ماه 129
 • بازدید این سال 671
 • بازدید کل 713
 • تعداد مطالب سایت 148
 • تعداد نظرات 0

شبکه های اجتماعی


بهینه سازی سایت

سلام سرویس همه یوزرها عزیز همیار وردپرس ;


ولی آیا تا به اکنون تامل نموده اید که برای سایت های معمول چه راهی می توان ارائه کرد؟ امروزه برخی از قالب های وردپرس پباده سازی شده چکیده را در برگه ی ابتدا وب سایت تعبیه می نمایند که به ما تعداد پست ها , تعداد نظرها , تعداد یوزرها و… را نشان میدهد که نوعی آمار است . هم اکنون در صورتی بخواهیم آماری از عمل ها در وردپرس را نمایش دهیم بایستی چه کنیم؟ با ما همراه باشید…

آماری از کار ها در وردپرس با Counter Widget


wordpress - hamyarwp - آماری از کار ها در وردپرس


این پلاگین کاربردی وردپرس در مخزن بزرگ وردپرس , در جور بندی پلاگین کاربردی به ثبت رسیده است و آماری از عمل ها در وردپرس را نمایش میدهد .

تا کنون بیشتراز ۱۰۰۰ دانلود و نصب و راه‌اندازی داشته است .

توضیحات بیشتر!!!


این پلاگین بوسیله Cyberbundle پباده سازی و برنامه نویسی شده‌است و از پایانی بروزرسانی آن حدود 1‌سال هم می گذرد . یکی خصوصیت های این پلاگین کاربردی وردپرس بی نقص بودن آن در ورژن اولیه است که کمتر پلاگین ای چنین قابلیتی دارااست .

تجهیزات پلاگین


نمایش تعداد مقاله ها نشر داده شده

نمایش تعداد ایده ها

نمایش تعداد یوزرها تارنما

نمایش تعداد جور بندی های تارنما


یادگرفتن عمل با پلاگین


ابتدا آخری ورژن پلاگین را از انتهای همین مقاله آموزشی دانلود و آن گاه در وردپرس تارنما خویش نصب و راه اندازی فرمائید . بعداز نصب و فعال‌ساز‌ی , نفسی عمیق کشیده و وارد پیشخوان وردپرس شده و از منو های جانور به نصیب نمایش مراجعه کرده و از زیر منو های مو جود روی مورد ابزارک کلیک فرمایید تا نمایش آماری از عمل ها در وردپرس را داشته باشید .


open - settings - hamyarwp - آماری از عمل ها در وردپرس


با ورود به‌این بخش ما می توانیم پیکربندی ذی‌ربط را انجام دهیم . به تصویر زیر اعتنا فرمائید :


در بخش۱ ما مشاهده می‌کنیم که ابزارک جدیدی به عنوان “ Counter Widget ” طولانی تر شده‌است و روی آن کلیک کرده و به سایدبار متبوع منتقل می‌کنیم .

در بخش۲ مشاهده می‌کنیم که پیکربندی این پلاگین کاربردی وردپرس نمایان شده‌است . در‌این نصیب از پیکربندی , یک سری TextBox موجود هست که ما می‌توانیم محتوای آن را به متن های مطلوب خویش تبدیل کنیم . در صورتی توجه فرمائید مورد ای در منطقه پایینی TextBox ها موجود هست و بیان‌کننده این است که چنانچه شما نمی خواهید این آیتم نمایش داده شود , اینجا را کلیک فرمایید . به نمونه زیر دقت نمائید :

نمونه


در سایت اینجانب مدل بندی خاصی نیست و نمی‌خواهم که تعداد نوع بندی های جانور سایت اینجانب نمایش دهد به همین باعث روی مورد Hide Category Count کلیک می کنم .


settings - hamyarwp - آماری از کار ها در وردپرس


و اکنون زمان آن رسیده است که روی دکمه ذخیره کلیک کنیم و وارد ورقه اساسی وبسایت شویم و تغییرات ساخت شده در جهت آماری از عمل ها در وردپرس را مشاهده کنیم :


out - put - hamyarwp - آماری از کار ها در وردپرس[ امتیاز : ]
برچسب ها