تبلیغات

درباره ما

بایگانی

آمار سایت

 • افراد آنلاین 1
 • بازدید امروز 44
 • بازدید دیروز 0
 • ورودی امروز از گوگل 0
 • ورودی دیروز از گوگل 0
 • بازدید این هفته 44
 • بازدید این ماه 56
 • بازدید این سال 314
 • بازدید کل 356
 • تعداد مطالب سایت 101
 • تعداد نظرات 0

شبکه های اجتماعی


بهینه سازی سایت

امروزه هر کسی با وردپرس میتواند یک تارنما بسازد . این پلتفرم ابتکاری , صمیمانه و توانا است و مراحل را زیاد سهل و آسان می نماید . با این وجود , ساخت یک وبسایت و ساخت یک وبسایت غالب فراوان گوناگون است . هرکسی میتواند نصیب نخستین را انجام دهد , ولی نصیب دوم مشتمل بر تمامی آنها نمیشود! در‌این مقاله می خواهیم تکنیک های هک پرورش برای تاثیر روی را مشاهده کنیم .

تکنیک های هک پرورش برای تاثیر روی وردپرس

طراحی سایت در مشهد

به عبارت معمولی , یک وبسایت که دربرگیرنده انگیزه مشخص و معلوم , ترافیک مطلوب , غالب به صلاح , محتوا مطلوب و… است . اکنون پرورش اثر گذار وردپرس با پلاگین ها به چه شکل است؟سوال اصلی خیس این است که چه گونه شما به آنجا می رسید؟ چه طور از تارنما معمولی تا موفقیت آنلاین رویش می کنید؟

پاسخ این سوال پیاده سازی تکنیک های هک برای پرورش است . هک رویش به تنی چند از موسسات و شرکتهای شناخته شده امداد کرد تا به مرحله بالایی از موفقیت دست یابند , اعم از توییتر , Dropbox و Airbnb و غیره .


به‌دنبال این‌که : “ هک پرورش چیست؟ چه گونه می توان تاکتیک های هک کردن پرورش را به وبسایت ها اعمال کرد؟ ” رابررسی خوا هیم کرد .

تاریخچه هک رویش


اصطلاح هک پرورش دقیقا چه معنایی دارد؟ در ابتدایی ترین تراز , هک کردن یک خط مش بازاریابی را تعریف می نماید که از تکنیک های نوآورانه برای دستیابی به رویش استوار و مقیاس پذیر امداد گرفته و بیشتر برای نهاد های اینترنت استفاده میگردد . و می‌تواند تکنیک های هک پرورش برای تاثیر روی وردپرس را مطرح نماید .

نخستین بار اصطلاح هکر پرورش در سال ۲۰۱۰ بوسیله سین الیس ابتکار شد . وی تا کنون , نتایج رویش یقین نکردنی برای تنی چند از موسسات اینترنتی , اعم از Dropbox به دست آورده .

“ هکرهای پرورش بر روی مقوله رویش و ترقی تمرکز می‌کنند . هکر پرورش , فردی است که به صورت حقیقی وواقعی رویش می‌بخشد . هر که در مقیاس پرورش و ترقی تاثیرات بالقوه ای می‌گذارد . – سین الیس ”


تکنیک های هک پرورش برای تاثیر روی وردپرس , صرفا یک استاندارد برای برنده شدن دارااست : رشد! یعنی اعتنا و رسیدگی به مورد ها ریز و ترقی در سوی جلو , اعتنا به رابطه ها باکاربران , درآمد و بازدهی و یا این که هر معیاری که برای موفقیت در لحاظ دارید .


درصورتی که هر تصمیم , راهکار , تاکتیک , روش و ابزار صرفا با انگیزه ساخت رویش شایان توجه و مکرر در لحاظ گرفته شود , اثربخش خواهدبود .

با این وجود , دیدنی دقت این است که تکنیک های هک پرورش برای تاثیر روی وردپرس هیچگونه محدودیتی در چگونگی دستیابی به‌این هدف ها ندارد .


در مسیر رویش سایت اعتنا به بالا رفتن مثبت اعداد و ارقام فراوان حساس است . تکنیک های هک پرورش برای تاثیر روی وردپرس با بازاریابی کلاسیک ( دارنده گروه محدودی از ابزارها و کانالهای ارتباطی ) متعدد است .

امروزه هک پرورش استفاده کننده و محصول محور شده‌است


یکی دیگر از خصوصیت های این فن این است که هیچ مرز جداازهم بین محصول و بازاریابی نیست .

در واقع , محصول او‌لین قدم بازاریابی است . سوای داشتن محصول و تولید ها گران بها برای فروش , هک رویش اصولا سقوط می نماید . تکنیک های هک رویش برای تاثیر روی وردپرس براساس نیاز و پسند یوزرها و چگونگی ارائه تولیدات مانور می دهد .


برای انجام این عمل , محصول جزء دستگاه بازاریابی میشود . به جای توکل برفضای تبلیغاتی و مورد ها شبیه , هکرهای رویش کارایی می نمایند تا به بازار کالای خویش امداد نمایند و جزو توزیع خودشان باشند .


برای مثال ارائه سفارش فضای مازاد مجانی برای کاربرانی که با موفقیت از بقیه افراد برای پیوستن به ما دعوت نمایند یا این که به امداد تبلیغات کلیکی اطلاع رسانی ما‌را ارسال کرده باشند . هکرهای رویش دارنده تیم ای از مهارت های متعدد می باشند .


از آنجایی که روش های در حالا پرورش غیر خطی و متنوع می‌باشند , هکرها پرورش نیاز به یک مهارت گسترده و طیف متنوعی از علم دارا‌هستند . عمل آن‌ها دربرگیرنده عمل در موضوع های مختلف مانند تجزیه و محاسبه اطلاعات , گسترش محصول و بازاریابی است .


growth hacker - تکنیک های هک پرورش برای تاثیر روی وردپرس


به همین منظور , اکثری از اشخاص مشغول درین فن , حیران بین کدنویسی و بازاریابی میباشند . آنان از خلاقیت , تامل تحلیلی , معیارهای اجتماعی و تکنولوژی به صورت یکسان استفاده می نمایند , امتحان های A / B را اجرا می نمایند و باسایر ابزار بازاریابی غیر سنتی چهت نیل به انگیزه خویش عملکرد می نمایند . به همین علت , تکنیک های هک پرورش برای تاثیر روی وردپرس , فرایندی است که برای هر محصول متعدد خواهد بود .

ماهیت هکرها


واژه و کلمه “ هک کردن ” در عبارت هک پرورش به معنای هک نیست بلکه به معنای تسریع بخشیدن به فرایند ترقی وبسایت هست . هکرها رویش نمیکنند پیرو هنجارها و یا این که یک مراحل مبنی بر جریان اثبات و اتصال شبکه های ارتباطی امروزی می باشند .

هک پرورش برای سایت


اکنون درباره ی ماهیت هک رویش می‌دانیم ولی چه طور میتوانیم این روش را روی سایت اعمال کنیم؟


هک رویش دارنده یک سری اصل است اعم از :


تمرکز بر اطلاعات – ردیابی نتایج برای کشف رابطه ها و علیت به مراد تصمیم گیری آگاهانه , تکرار موفقیت و پیش گویی های آتی هست .

تمرکز بر روی خلاقیت و تجربه – تست و عملکرد برای انجام شغل های نو , کنجکاو و تاءمل کردن بیرون از چارچوب .

محصول محوری - تمرکز برای ساخت چیزی باارزش قبلی از سایر , گسترش محصول ( برای مثال یک سایت ) جزو فرایند توزیع است .

تاءمل بین حرفه ای – محدود نبودن به یک شبکه ارتباطی , داشتن یک راه یک‌سری گانه ای برای بازاریابی ( مثل بخش اعظمی از صاحبان وبسایت ها اکنون ) .

تمرکز کم هزینه – استفاده از اختراع و خلاقیت به جای پرداختن به مساله مالی و دارایی , با استفاده از ابزارهای جانور .


برای اعمال این اصول به تارنما , ابزارهایی در اختیار ما قرار گرفته اند ( البته صرفا محدود به آنان نشوید ) :


سیستم های مدیر محتوا ( CMS )

پباده سازی و طراحی صفحه وبسایت

بازاریابی محتوا

سئو

رسانه های اجتماعی

بازاریابی پست الکرونیکی - آدرس اینترنتی مارکتینگ

آزمایش A / B

بازاریابی ویروسی


همان طور که میبینید , اینها چیزهایی می‌باشند که وب لاگ نویسان و صاحبان سایت از آن ها استفاده می نمایند زیرا وردپرس ابزار مطلوب برای هکرهای مشتاق رویش است .

چرا وردپرس ابزار توسعه یافته برای هک رویش است؟


wordpress - تکنیک های هک پرورش برای تاثیر روی وردپرس


پلت فرم وردپرس یک تعیین خوب برای اشخاصی است که مایل به انجام تکنیک های هک رویش برای تاثیر روی وردپرس می‌باشند . نخستین از همگی , در اختیار گرفتن و انعطاف پذیری متعددی دارااست . در واقع , یکی‌از عارضه ها حساس موفقیت وردپرس این است که شما‌را کارکشته بوجود می‌آورد تا در اصل هر وبسایتی را که میخواهید بسازید , وبلاگ , فروم , مغازه آنلاین و…علاوه بر این , وردپرس مجال متعددی را برای تست و هک آماده می نماید .


شما می‌توانید در رقابت های بازاریابی سعی فرمایید , با آزمایش های A / B موادسازنده وبسایت را بررسی نمائید و هر چیزی که سبب ترقی شما می گردد را بهبود ببخشید و در غایت سبب ساز آماده آوردن رابط کاربری دیدنی گردید . علاوه بر این , وردپرس سئو فرندلی است . جای تعجب نیست که گوگل وردپرس را دوست دارااست .

جذب ترافیک و استفاده از افزونه ها


مدام دقت نمایید که چه گونه ترافیک وبسایت را میتوان بالابرد؟ به عنوان مثال امروزه کاوش بوسیله تلفن همراه مضاعف توسعه و گسترش یافته تا جایی که در اکثری از بخش ها کاوش باموبایل فراگیر خیس از دسکتاپ ها گردیده اند . استفاده از قالب های ریسپانسیو ( سازگار با سایزهای گوناگون مانیتور ) این قابلیت را برای شما آماده می‌کنند که از ترافیک موبایلی شایسته ترین استفاده را بکنید .

همینطور هزاران افزونه وجود دارا هستند که به شما اذن می‌دهد وب سایت خویش را به شیوه های گوناگون با صرفه سازی نمائید و در غایت خویش را افزایش دهید و اصطلاحا هک پرورش کنید!

برای این‌که ترقی دادن یا این که تکنیک های هک پرورش برای تاثیر روی وردپرس خویش را آسانتر نمایید , درادامه تنی چند از پلاگین های دلخواه را بررسی می‌کنیم .


افزونه های مطلوب برای هک رویش وردپرس


بعضا ازایده های بنیادی افزونه , را یاد خواهید گرفت که به شما در تولید اصول هک پرورش در تارنما وردپرس یاری می نماید .


sumoMe - تکنیک های هک پرورش برای تاثیر روی وردپرس


برای هر انگیزه یک‌سری افزونه معرفی می کنیم ولی در حالی که تمام افزونه های جانور درین لیست اثرگذار می‌باشند , یکی‌از آن ها تحت عنوان یک چاره بی نقص برای تکنیک های هک رویش برای تاثیر روی وردپرس مورد دقت قراردارد که SumoMe اسم داراست و دربرگیرنده ابزارهایی جهت به اشتراک گذاری , تجزیه و نظارت و جذاب خیس این‌که همه ابزارها در یک بسته درنظرگرفته شده شده‌است . این پلاگین بدون‌پول است ولی برای استفاده از مورد ها توسعه یافته خیس نظیر تست های A / B بایستی ورژن پرمیوم تنظیم کرد . با این وجود , فراوان پیشنهاد می شود!

دانلود پلاگین SumoMe

معرفی ابزارهای مطلوب


همان طور که تا قبل از این ذکر شد , هک پرورش به شدت به داده ها متکی است . براین اساس , اطمینان از گردآوری داده ها او‌لین پلکان از عمل است . افزونه های دلخواه عبارت است از :


Google Analytics by MonsterInsights – گوگل آنالیتکس را به سادگی تهیه و تنظیم می نماید . به معنای حقیقی و واقعی کلمه و واژه تعدادی ثانیه ارتفاع میکشد تا وبسایت شما‌را به خدمت گوگل وصل نماید .


[ امتیاز : ]
برچسب ها