close
کوتاه کننده لینک
معرفی مطالب جالب با لینک منبع

تبلیغات

درباره ما

بایگانی

آمار سایت

 • افراد آنلاین 1
 • بازدید امروز 39
 • بازدید دیروز 12
 • ورودی امروز از گوگل 0
 • ورودی دیروز از گوگل 0
 • بازدید این هفته 85
 • بازدید این ماه 134
 • بازدید این سال 676
 • بازدید کل 718
 • تعداد مطالب سایت 148
 • تعداد نظرات 0

شبکه های اجتماعیطراحی سایت در مشهد در هر سایتی فرم هایی به دیده میخورد از جمله فرم تماس , فرم عضویت , فرم ورود و…! در واقع به این شکل می توان ذکر کرد که به هر جور فعالیتی که درگیر باشید در هر قسمت ازخویش به ساخت فرم هایی نیازمند خواهید بود . فرض نمایید بایستی کاری فرمائید تا یوزرها در تارنما شما نام نویسی نمایند پس می بایست فرمی داشته باشید که قابلیت و امکان ساخت عضویت یوزرها را مهیا نماید و آنگاه فرمی وجود داشته باشد که یوزرها عضو شده بتوانند وارد وب سایت شما شوند . یا این که این‌که میخواهید کاربرانتان عضو خبر نامه شوند , می بایست فرمی وجود داشته باشد که از روش آن بتوانند به راحتی عضویت خویش را در خبر نامه ثبت نمایند . از تمامی حساس خیس و اصلی خیس وجود یک فرم برای برقراری رابطه و تماس با شماست! برای این که یوزرها تارنما از شما رضایت داشته باشند ضروری است تا قابلیت و امکان برقراری رابطه با شمارا حتما داشته باشند و برای این امر دارای اهمیت هم نیازمند ساخت یک فرم جهت برقراری رابطه می‌باشید .
فرم ساز وردپرس به طور های متفاوت موجودند که از دارای شهرت ترین آن‌ها می شود به فرم تماس ۷ اشاره نمود . نسبتاً از اولِ وجود یک وبسایت چنین فرمی هم او‌لین سفارش می‌تواند باشد , همینطور فرم ساز های پرمیوم مثل qForm میز یک کدام از شایسته ترین ها در بخش ساخت فرم میباشد .بهینه سازی سایت

در فراگیری وردپرس روز جاری هم تصمیم داریم فرم ساز قدرتمندی را سرویس شما معرفی کنیم که بیش تر از ۶۰۰۰۰۰ استفاده کننده از آن استفاده می نمایند و کاربردهای جالبی دارااست .
فرم ساز وردپرس با پلاگین Ninja Forms

ninja form plugin hamyarwp - فرم ساز وردپرس

با یاری فرم ساز وردپرس Ninja Forms کارکشته به ساخت فرم های زیادی نظیر فرم تماس , فرم عضویت , فرم استخدام و بقیه موردها با یاری خواص درگ و دراپ خوا هیم بود . کارایی آن دوچندان معمولی و سهل است و فعالیت کردن با آن لذت بخش!

برای نصب این پلاگین به پیشخوان وردپرس رفته و آن را نصب و بعد از آن فعال می‌کنیم . بعد از راه اندازی پلاگین آیتم ای با تیتر “ Forms ” در پیشخوان ظواهر میگردد . با کلیک بر روی آن به بخش پیکربندی پلاگین منتقل می شویم .

forms hamyarwp - فرم ساز وردپرس

همان گونه که در تصویر بالا مشاهده می‌کنید دارنده مورد های زیادی است که میتوانیم آنان را بررسی کنیم .
Settings

درین بخش از فرم ساز وردپرس می‌توانیم پیکربندی حیاتی پلاگین را بررسی کرده و آن را تغییر تحول دهیم . با کلیک روی مورد ی Settings با دو تب رو به رو خوا‌هیم شد که به بررسی هرمورد می پردازیم…
General

general setting hamyarwp - فرم ساز وردپرس

Date Format : می‌توانید فرمت مورخ را در‌این نصیب وارد فرمائید . دقیقا این فرمت را می‌توانید از بخش پیکربندی همگانی خویش اخذ کرده و در اینجا وارد نمائید .
Currency Symbol : علامت و واحد مبلغی خویش را انتخاب نمائید و در‌این بخش وارد فرمائید . برای مثال در اینجا وارد دلار در حیث گرفته شده‌است .

captcha setting hamyarwp - فرم ساز وردپرس

درین بخش میتوانید پیکربندی اخذ کد امنیتی کپچا را برای فرم ساز وردپرس خویش اخذ نمایید .

Advance setting hamyarwp - فرم ساز وردپرس

Remove ALL Ninja Forms data upon uninstall : با نماد زدن این مورد همگی داده ها فرم ها از مقر داده ی وردپرس حذف خواهد شد .
Disable Admin Notices : غیر فعال کردن شرایط نمایش فرم ها در پیشخوان وردپرس به ادمین تارنما .
Labels

labels hamyarwp - فرم ساز وردپرس

اطلاعاتی که در تصویر بالا مشاهده می‌کنید برچسب های با اهمیت در فرم ها می باشند که به طور پیش فرض انگلیسی بوده و ما آن را به پارسی برگرداندیم .
Import/Export

import hamyarwp - فرم ساز وردپرس

پلاگین فرم ساز وردپرس امکان داخل ریزی و برون بری فرم ها و فیلدها را داراست که از این بخش میتوانید به راحتی این فعالیت را انجام دهید .
Submissions

درین بخش شما می‌توانید کلیه ارسال هایی که به فرم های جانور در تارنما شما رسول شده‌است را ملاحظه کنید . به آن‌ها جواب دهید یا این که آنها‌را حذف نمایید .
Add new

add new hamyarwp - فرم ساز وردپرس

در اینجا شما می‌توانید با امداد ابزارهایی که در سمت راست مشاهده می‌کنید فرم های مناسب خویش را بسازید . همانگونه که می‌بینید برای هر قسمت هم فیلدهای مخصوصی داراست و در واقع فرم ساز جامعی است .

در صورتیکه موافق باشید می‌خواهیم با نیز یکی‌از فرم های تشکیل شده را بررسی کنیم…
Bulid your form

build your form hamyarwp - فرم ساز وردپرس

در‌این بخش شما کار کشته به ساخت فرم مناسب با امداد ابزار سمت راست خواهید بود .
Email and actions

email hamyarwp - فرم ساز وردپرس

درین نصیب می‌توانید آدرس اینترنتی ها را تهیه و تنظیم فرمایید .
Settings

settings hamyarwp - فرم ساز وردپرس

تنظیماتی که در‌این کاغذ مشهود است برای نمایش فرم و تیتر آن و پیامی است که بعد از ارسال بوسیله استفاده کننده برای اون نبی خواهد شد . هم اکنون فیض را مشاهده می کنیم…

result form hamyarwp - فرم ساز وردپرس
توده بندی!

در شرایطی که میخواهید رابطه صحت با یوزرها خویش برقرار فرمائید و یا این که اطلاعاتی را اخذ نمایید میتوانید فرم هایی بسازید که کار های مختلفی را انجام می دهند . روز جاری فرم سازی معرفی کردیم که دوچندان هوشمندانه میتواند فرم های مناسب شما‌را بسازد .

[ امتیاز : ]