close
کوتاه کننده لینک
معرفی مطالب جالب با لینک منبع

تبلیغات

درباره ما

بایگانی

آمار سایت

 • افراد آنلاین 1
 • بازدید امروز 11
 • بازدید دیروز 12
 • ورودی امروز از گوگل 0
 • ورودی دیروز از گوگل 0
 • بازدید این هفته 57
 • بازدید این ماه 106
 • بازدید این سال 648
 • بازدید کل 690
 • تعداد مطالب سایت 148
 • تعداد نظرات 0

شبکه های اجتماعی


که با مشتریان تعامل دارا‌هستند توجه نموده اید که یک کاغذ منحصر به فرد برای نمایش ایده ها وبررسی های مشتریان خویش دارند؟! هر بیزینس یا این که دکان آنلاین مسلما چندین مشتری داراست که از کسب و عمل و تعامل با آنها خشنود می‌باشند . قرار دادن نظرها و نظرها مشتریان در وردپرس امداد می نماید تا بازدیدکنندگان و مشتریان نو علاوه بر استفاده از نظرها بقیه افراد , زودتر به مغازه اعتماد پیداکنند . و علاوه براین ها نشان می دهد که مالک دکان به مشتریان خویش اهمیت می دهد! برای ساخت این قابلیت و امکان , پلاگین های متعدی موجود هست . پلاگین ای که قصد معرفی آن را دارم باعنوان Easy Testimonials به ثبت رسیده و تا به امروز بیشتراز ۴۰ هزار نصب فعال داشته است . طراحی سایت در مشهد
ایده ها مشتریان در وردپرس با Easy Testimonials

easy testimonials - ایده ها مشتریان در وردپرس
چرا اینجانب به ایده ها مشتریان در وردپرس نیاز دارم؟

لحاظ و رضایت مشتریان نشان می‌دهد که شما هم یک کسب و عمل دارای اعتبار میباشید . نقطه نظرها مشتریان به شما این قابلیت را می دهند تا خصوصیت های خاص دکان خویش را در معرض نمایش سایرین قرار دهید . در واقع استفاده از ایده ها مشتریان در وردپرس برای قانع کردن بقیه مشتریان , یک ابزار کاربردی به حساب آورده می شود .
روش تولید ورقه نظرها مشتری در وردپرس

برای این عمل پلاگین Easy Testimonials را از انتهای کاغذ دانلود و آنگاه نصب فرمائید . پس ازنصب و راه‌اندازی مطابق تصویر زیر , دو منوی تازه به نصیب پیشخوان بیش تر می گردد :

menus - ایده ها مشتریان در وردپرس

Testimonials : مرتبط با ثبت نظریات و ایده ها مشتریان است .
Easy Testimonials Settings : برای پیکربندی روش نمایش و تنظیمات است .
تنظیمات

همانگونه که درتصویر زیر مشاهده میکنید پیکربندی تنظیمات در عین آسانی فراوان جامع و مشتمل بر تب های زیادی هست . مورد هایی که برای هر هر که با وردپرس آشنا است , سهل است و به شما در اختیار گرفتن خوب بر روی نمایش مشتریان خویش را می‌دهد .

تب basic : دربرگیرنده آیتم هایی برای تهیه کش , رجیستر , شورت کدها و افزودن cssها و کد htmlهای سفارشی و…است .

مطابق تصویر زیر :

basic - نظرها مشتریان در وردپرس

تب display : میتوانید گونه موضوع , طریق نمایش تصاویر , پیکربندی اسلایدشو تصاویر , پیوندها , فونت , رنگ و بخش اعظمی از مورد های دیگر را تهیه کنید!

display - نظرها مشتریان در وردپرس

تب THEME : نشان میدهد که حتی‌در تعیین تم نیز مختارید!

theme - ایده ها مشتریان در وردپرس

و در غایت نهایی تب با تیتر UPGRADE : برای افزایش به ورژن ماهر است . که دراین‌صورت مورد های بیشتری در اختیارتان قرار می گیرد , چه بسا به شما اذن می‌دهد فونت ( اعم از اینترنت فونت های Google ) , رنگ ها , سبک ها , مقدار ها و موردها دیگر را تعیین کنید!
ثبت نظرها مشتریان

بعد از پیکر بندی به نصیب حیاتی عمل یعنی ثبت ایده ها مشتریان در وردپرس که می خواهیم نمایش دهیم می رسیم . برای این خواسته به Testimonials » Add New Testimonial مراجعه کنید تا به ورقه ثبت استدلال‌ها , جهت دهی گردید .

new testimonial - ایده ها مشتریان در وردپرس

دراین مکان می بایست تک تک ایده ها تعیین شده را ثبت کنیم تا در قدم‌بعدی آن‌ها را جهت نمایش تعیین کنیم .
یک تیتر مطلوب برای بررسی تولید نمایید و نوشته لحاظ و بررسی را در نصیب ویرایشگر متنی بنویسید . در سوی چپ هم این قابلیت را برای شما آماده کرده که یک گونه بندی یا این که تصویر شاخص برای بررسی تعیین نمائید .
گزینش تصویر شاخص تاثیرات حیث مشتریان شمارا تا حد متعددی ارتقاء می‌دهد . زیرا به مشتری یک رخ می‌دهد و پیج شرایط اجتماعی به خویش می گیرد .
اعتنا نمائید که در همین کاغذ در ذیل ویرایشگر , کادری باعنوان testimonial information مطابق تصویر زیر موجود هست :

information - ایده ها مشتریان در وردپرس

در‌این قاب میتوانید اسم مشتری , نشانی پست الکرونیکی , نشانی اینترنت , خصوصیات کاری او و چه بسا جايگاه بندی ایجادکنید . و در پایان بعد از پیکربندی مناسب خویش دکمه تکثیر را بزنید تا بررسی ذخیره شود . می توانید هر تعداد که بخواهید ایده ها مشتریان در وردپرس تولید نمایید .
نمایش پایانی

پس از اتمام ثبت تحلیل ها , آخری قدم قراردادن ایده ها مشتریان در ورقه یا این که متن برای نمایش آخرین است . و این قابلیت را مهیا می کند تا لیستی از مشتریان را به همراه ایده ها و توصیفات ثبت شده , عکس مرتبط با مشتری و . . در کاغذ یا این که پست به نمایش درآوریم .

برای این خواسته به نصیب اضافه کردن صفحه یا این که اضافه کردن متن مراجعه‌کنید .

add post - نظرها مشتریان در وردپرس

همان گونه که می‌بینید روی منوی ابزار , برچسب جدیدی با تیتر testimonial طولانی تر شده که دارنده زیر منوهایی برای جور گزینش مشتریان است . می‌توانید مشتری را به مناسب تعیین فرمائید یا این که این که به پلاگین بگویید لیستی از مشتریان را به طور رندم برگزیند .
و در غایت پاپ آپی گشوده می‌شود که حیث مشتریانی که در فرایند قبلی ثبت کرده بودیم را برای گزینش آخری نمایش می‌دهد . بعد از تعیین نظرها متبوع , دکمه Insert Now را بزنید .
خروجی حاصل وپیش نمایش پیج مطابق تصویر زیر خواهد بود :

result - ایده ها مشتریان در وردپرس

امید‌است‌ این مقاله در چگونگی ساخت ایده ها مشتریان در وردپرس , به شما امداد کرد‌ه باشد .

[ امتیاز : ]
برچسب ها