تبلیغات

درباره ما

بایگانی

آمار سایت

 • افراد آنلاین 1
 • بازدید امروز 24
 • بازدید دیروز 0
 • ورودی امروز از گوگل 0
 • ورودی دیروز از گوگل 0
 • بازدید این هفته 24
 • بازدید این ماه 36
 • بازدید این سال 294
 • بازدید کل 336
 • تعداد مطالب سایت 101
 • تعداد نظرات 0

شبکه های اجتماعی


رازهای نویسندگان ماهر سئو

برای افرادی که کارشون رئیس رسانه های اجتماعی و سرویس ها آنلاین می‌باشد , بلاگ های سئو و مقاله‌ها زیاد اهمیت دارااست . در موسسات ایجاد محتوا , ما هر هفته چیزی حدود 40 مقاله ی سئو , برای مشتریان می نوشتیم .ک اینترنت سایتهای آنان یاری می‌کرد . در شرایطی که محتوای تازه را به طور منظم بر روی وب سایت خویش ارسال فرمائید , می‌توانید به راحتی مارک خویش را به مشتریان و یوزرها معرفی فرمایید . در واقع این راحتترین فعالیت برای جذب مشتری ست .

طراحی سایت در مشهد

خب ولی شما نمی توانید یک‌سری لغت ها را روی نیز سوار نمایید و بر روی ورقه قرار دهید , و آن گاه توقع داشته باشید که یوزرها به وبسایت شما آمده و ترافیک وبسایت را بالا ببرند . مقاله نویسان ماهر در مورد سئو , می‌دانند که صرفا در یک صورت میتوانند مشتریان را جذب نمایند . و آن فقط , نوشتن به طور صحیح و درست است .


اینجا اینجانب می‌خواهم 7 رمز نویسندگان ماهر در مورد سئو را بیان‌کنم :


1 . عبارات اصلی خویش را مشخص و معلوم فرمائید .

در صورتیکه میخواهید که محتوایی را در تارنما خودتون قراردهید , می بایست بدونید که آیا به هیچ عنوان گوگل به مقاله ی شما دقت می نماید یا این که خیر . ابتدا عبارات و لغات اصلی را که توسط ی مردمان سرچ می گردد را پیدا نمائید , و یک ورقه ی گسترده بسازید . به تعداد دفعاتی که از لغت ها اساسی استفاده می‌کنید , اعتنا داشته باشید .


2 . از عبارات حساس استفاده نمائید .

استفاده 2 - 3 % از عبارات حیاتی در کل برگه , ابدا کفاف نمیدهد . لغت ها با اهمیت را در تایتل مقاله یا این که وب لاگ خویش قرار دهید . همینطور یکی دیگر از جاهایی که بایستی از این لغت ها استفاده فرمائید , در او‌لین و پایانی جمله است . با انجام این فعالیت , عبارات اصلی در برنامه های موتور کاوش و همینطور در قبال چشمان خوا‌نندگان , باقی خواهد ماند . به یاد داشته باشید که مردمان با استفاده از موتورهای کاوش , در پی عبارت خاصی می گردند . آن ها می‌خواهند داده ها خودشون را در باب مسائل ی خاصی بالا ببرند . به این ترتیب منطقی ست که چیزی رو به آن ها بدهید که حقیقتا درپی آن می باشند . در‌این‌صورت شما کلیک های متعددی را اخذ خواهید کرد .


3 . راجع‌به چیزی بنویسید که مردمان به آن اهمیت بدهند .

هیچ کسی اطلاعاتی که شما درخصوص عمل و رشته ی خویش دارید , ندارد . پس بدین ترتیب چه نصایح یا این که نکاتی را می‌خواهید با سایر بین بگذارید؟ دستکم میتوانید خبر ها مرتبط با فعالیت خویش را انتشار دهید . در صورتی مطمئن نیستید , به لیست لغت ها و کلمات اصلی خودتون نگاه فرمائید و ملاحظه کنید که به چه طریقی می‌توانید از آنان استفاده نمایید . به هیچ عنوان از این‌که با یک کارشناس مذاکره نمائید , نترسید . ( در حالتی که شما از آن‌ها نقل عهد نمایید و تخصص آن ها را در پستی که گذارده اید , مطرح نمائید , آنان احتمال دارد محتوای تارنما شما‌را از روش شبکه های اجتماعی فردی خودشان پخش می نمایند . بدین روش شما می‌توانید رابطه وب سایت تون را ارتقا دهید )


4 . آن را به میزان ی کافی بلند بنویسید که به دیده بیاید .

خب ولی یک محتوای نو 100 واژه و کلمه ای خوب تر از هیچی ست . ولی هنوز موتورهای کاوش , وب لاگ ها و مقاله ها اضافه را ترجیح می دهند . همت نمائید مقاله‌ها شما دست کم 300 واژه داشته باشند , البته در حالتی که می‌توانید آن را به 500 واژه یا این که چه بسا بیشتر نیز توسعه و گسترش بدهید . پژوهش ها متعددی نشان می‌دهد که موتورهای کاوش به مقاله ها 2000 واژه و کلمه ای رغبت دارا‌هستند .


5 . نوشتن محتوا را در وبسایت خویش با صرفه سازی نمائید .

در شرایطی‌که برای پلت فرم وبلاگتون , از وردپرس استفاده می‌کنید , تعداد متعددی ابزار PR در پلاگین ها موجود است , که شما می‌توانید از آنان سود بگیرید . در کمپانی ایجاد محتوا , ما از YoastوShareaholicاستفاده می کردیم .


6 . حتما مقاله ی خویش را بازنویسی فرمایید .

صرفا تفاوت یک مقاله نویس ماهر با معمولی , همین بازنویسی کردن است . یک تالیف کننده ی ماهر بایستی بتواند که خویش را اصلاح نماید . برنامه هایی مانند OpenOffice , Google Docs , و Microsoft Word این فعالیت را سهل وآسان کرده اند , حتما زمانی که تایپ می‌کنید متوجه ی خطوط منحنی و مارپیچ با رنگهای سبز و قرمز‌رنگ شده اید , که زمانی اشتباهی تایپ میکنید به شما اخطار می دهند . از موادتشکیل دهنده زیبایی شناسی در پاراگراف بندی و ظواهر نوشته خویش استفاده نمایید . به عنوان مثال مقدار ی پاراگراف ها متناسب باشند . از پاراگراف های خیلی طولانی به شدت بپرهیزید .


7 . یک ماشین کرایه ای آنلاین PR خودگردان گردید .

هنگامی که یک مقاله ی تازه می نویسید و پست میکنید , فعالیت را نیمه انجام دادید . نهایی گام در نوشتن مقاله های اینترنت این می باشد که مانند یک ماشین کرایه ای ارتباط ها همگانی کار نمائید _ یعنی به همگی محتوای خویش لینک و پیوند دهید . در بلاگ ها حیث دهید و سپس به تارنما خودتون لینک و پیوند دهید .


[ امتیاز : ]