تبلیغات

درباره ما

بایگانی

آمار سایت

 • افراد آنلاین 1
 • بازدید امروز 20
 • بازدید دیروز 0
 • ورودی امروز از گوگل 0
 • ورودی دیروز از گوگل 0
 • بازدید این هفته 20
 • بازدید این ماه 32
 • بازدید این سال 290
 • بازدید کل 332
 • تعداد مطالب سایت 101
 • تعداد نظرات 0

شبکه های اجتماعی


استفاده از فرم ساز عکس العمل گرا در وردپرس با Caldera Forms - پباده سازی وب سایت
سلام و درود!
هر وبسایتی سازه به جور فعالیتش از طراحی سایت در مشهد مختلفی فایده مند میگردد . چه بسا در شرایطی که نیازمند فرم های خاصی نباشد دست‌کم برای رابطه با ما یا این که تماس با ما می بایست یک فرم تولید نماید . امروزه با ترقی پباده سازی و استفاده اشخاص از دستگاه های هوشمند مبحث برخورد گرایی دارای اهمیت است و بایستی آن را برای هر فعالیتی که قرار است انجام دهیم در لحاظ بگیریم . فرم ساز عکس العمل گرا در وردپرس هم قابلیت و امکان مهمی است که می بایست به آن دقت کنیم .
در فراگیری وردپرس روز جاری قصد داریم فرم ساز معمولی ای را سرویس شما معرفی کنیم که با امداد آن بتوانید با درگ و دراپ کردن یک فرم برخورد گرا بسازید .
فرم ساز عکس العمل گرا در وردپرس

Caldera form plugin - فرم ساز برخورد گرا در وردپرس

این پلاگین نیز فراوان بی آلایش است و نیز دارنده پلاگین های متعدد و رایگانی است که متناسب با وضع اشخاص مبتدی و تازه کار و اشخاص ماهر ساخته شده است . با نیز به نصب و فعال سازی پلاگین میپردازیم .
نصب و فعال سازی

شما بعد از دانلود و نصب پلاگین میتوانید آن را فعال نمائید . بعد از راه اندازی مورد ای با تیتر “ caldera forms ” به منوی وردپرس بیشتر میشود که شما با یاری مورد ها جانور در آن می‌توانید فرم ساز برخورد گرا در وردپرس را تولید فرمایید .

menu - فرم ساز عکس العمل گرا در وردپرس

همانگونه که مشاهده می‌کنید زیر منوهایی دارااست که اینک به عمل ما نمی آید . با کلیک روی مورد “ form ” مبادرت به ساخت یک فرم نو می‌کنیم .
پیکربندی پلاگین

از بالای برگه تعدادی دکمه را با عنوان ها New Form , Import , Email Settings و General Settings مشاهده می‌کنید . خوبتر است نخستین از همگی پیکربندی قسمت های مرتبط با فرم و آدرس اینترنتی را بررسی کنیم .

top menu - فرم ساز برخورد گرا در وردپرس
General Settings

general settings - فرم ساز برخورد گرا در وردپرس

در‌این نصیب ۴ مورد موجود است که می‌توانیم آن را فعال یا این که غیر فعال کنیم .

Alert Styles : قابلیت و امکان آگاهی دادن از ارسال پیام
Form Styles : استایل و ظواهر فرم را می توان گزینش کرد .
Grid Structures : ساختار لایه ای و کانال ای
Enable Free CDN : فعال یا این که غیر فعال کردن کانال ساخت محتوا
Email Settings

درین بخش بایستی گزینش فرمایید از چه ایمیلی برای ارسال استفاده میکنید که در سیستم ایمیلی پلاگین WordPress به طور پیش فرض تعیین شده‌است .
New form

برای ساخت یک فرم نو روی دکمه آبی‌رنگ بالا که New Form اسم داراست کلیک فرمایید . پنجره پاپ آپی گشوده میگردد که فرم های مختلفی را نمایش می‌دهد :

new form - فرم ساز عکس العمل گرا در وردپرس

در فرم ساز برخورد گرا در وردپرس روی هر مورد از مورد ها بالا کلیک نمائید میتوانید آن را بسازید . برای مثال ما روی آیتم ی اولیه کلیک میکنیم , نامی برای فرم در حیث می‌گیریم و بعد فرآیند بعدی را انجام می‌دهیم .

contact us - فرم ساز عکس العمل گرا در وردپرس

اکنون با کلیک روی مورد Create به برگه مرتبط با فرم منتقل خواهید شد .

build form - فرم ساز عکس العمل گرا در وردپرس

همانگونه که در فرم ساز برخورد گرا در وردپرس میبینید , میتوانیم فیلدهای ذی‌ربط را به پارسی ساخت کنیم یا این که فیلد جدیدی طولانی تر کنیم .
فرم ساخت شده را که به طور مثال ساختیم می‌توانید ببینید :

result form - فرم ساز عکس العمل گرا در وردپرس

به همین راحتی و با امکاناتی که‌این فرم ساز برخورد گرا در وردپرس داراست میتوانید فرم های متبوع خویش را بسازید و آن‌ها‌را به لهجه خویش ترجمه نمایید .

[ امتیاز : ]
برچسب ها