تبلیغات

درباره ما

بایگانی

آمار سایت

 • افراد آنلاین 1
 • بازدید امروز 4
 • بازدید دیروز 2
 • ورودی امروز از گوگل 0
 • ورودی دیروز از گوگل 0
 • بازدید این هفته 7
 • بازدید این ماه 54
 • بازدید این سال 401
 • بازدید کل 443
 • تعداد مطالب سایت 122
 • تعداد نظرات 0

شبکه های اجتماعی


بهینه سازی سایت

مشتری مداری یکی‌از مهم‌ترین کارهاییست که بایستی در تجارت الکترونیک رعایت شود . که در حوضه ی ارائه ی محصول یا این که خدمت کار دارا‌هستند پشتیبانی از محصول یا این که خدمت خودشان را بایستی مضاعف دورازشوخی بگیرند! این گونه از کسب و عمل ها میتوانند با داشتن یک سیستم چت آنلاین در وردپرس هر لحظه با مشتری رابطه برقرار نمایند . ساخت سیستم چت آنلاین در وب سایت میتواند منجر جلب اعتماد مشتریان ما هم شود .

بازدید کننده با ورود به وب سایت زمانی چت آنلاین را مشاهده می نماید , شم بهتری نسبت به وب سایت متبوع پیدا می نماید .

سیستم چت آنلاین در وردپرس


سیستم چت آنلاین در وردپرس به یوزرها شما امداد می نماید تا هر وقت وارد وب سایت شما می گردند و سوالی دارا‌هستند فورا از شما بپرسند . سوالات معمولا درباره با محصول یا این که خدمت های شما است پس بایستی طرح ریزی نمائید تا مدام آنلاین باشید . در حالتی که کسب و فعالیت شما بزرگ است بایستی این عمل را یک‌سری نفره و بصورت شیفتی انجام دهید .

نمونه بارز استفاده از سیستم چت آنلاین در تارنما های ارائه دهنده ی هاست و سرور است .

تولید سیستم چت آنلاین در وردپرس با Live Chat by Supsystic


live chat - سیستم چت آنلاین در وردپرس


پلاگین ساخت سیستم چت آنلاین در وردپرس از تیم پلاگین های ماهر مجموعه Supsystic میباشد که ما در همیار وردپرس پلاگین های دیگر این گروه را بصورت بی نقص فراگیری داده ایم , می‌توانید با یک جستجوی بی آلایش در تارنما به کلیه آنها دسترسی داشته باشید…

نصب و فعال‌ساز‌ی پلاگین


برای استارت عمل ابتدا پلاگین را اخذ نموده و از بخش پلاگین های وب سایت خویش آن را نصب نمایید . بعداز نصب در بخش پیکربندی پیشخوان تارنما وردپرسی گزیده با تیتر Live Chat by Supsystic جهت ساخت سیستم چت آنلاین در وردپرس تاسیس شده است .

اضافه کردن فرم نو


live chat dashboard - سیستم چت آنلاین در وردپرس


بر روی مورد ی Settings کلیک نمائید تا به پیکربندی بروید .


settings - سیستم چت آنلاین در وردپرس


در‌این ورقه شما پیکربندی کلی پلاگین را مشاهده می‌کنید . این پلاگین چندین تب منقطع برای پیکربندی هر قسمت خویش دارااست که به ترتیب به معرفی هر تب می‌پردازیم :

تب Design


در‌این تب شما دو تب زیر تیم ی دیگر هم مشاهده می‌کنید که به ترتیب یکی برای ظواهر سیستم چت آنلاین در وردپرس هست و دیگر مرتبط با نوشته های نمایشی سیستم شما می‌باشد .

Appearance


Chat Position : مکان نمایش را میتوانید از روش این آیتم انتخاب فرمایید که بصورت پیش فرض بر روی سمت راست در زیر میباشد که معمولا نیز در زیر چپ یا این که راست نمایش می دهند .

Width : پهنا چت را میتوانید با واحد درصد یا این که پیکسل گزینش فرمائید .

Height of Messages box : همینطور میتوانید طول را با واحد درصد یا این که پیکسل انتخاب فرمایید .

Chat Bar padding : اندازه مسافت از داخل چت را می‌توانید درین نصیب به اندازه پیکسل گزینش نمائید .

Main Theme Color : رنگ حساس سیستم چت را می‌توانید گزینش نمائید .


نکته : عملکرد فرمایید در نصیب بالا رنگ را از موقعیت پیش فرض به رنگی متناسب با قالب شما جهت داشتن رابط کاربری خوب تر تغییر و تحول دهید .


Main Theme Titles Color : رنگ نوشته عنوان ها گوناگون چت را می‌توانید انتخاب فرمایید .

Main Background Color : همینطور بک گراند چت را می‌توانید فردی سازی فرمائید .

Main Text Color : رنگ متن‌ها حیاتی جانور در چت را می‌توانید گزینش فرمائید .

Main Font Family : فونت را می‌توانید گزینش نمائید که‌این فونت ها معمولا انگلیسی میباشند و مایحتاج ما نیستند پس با این نصیب کاری نداریم!

Draggable : خواص کشیدن چت و بردن با مأوس به نصیب دیگر را میتوانید فعال یا این که غیر فعال فرمایید .

Enable Agent avatar : بطور پیش فرض یک گراواتار نمایش داده می گردد ولی به محض آنلاین شدن یکی پشتوانه های تارنما , تصویر گراواتار به تصویر پشتوانه دارای اهمیت تغییر و تحول پیدا می نماید .

Enable additonal chat options : مورد های بیشتر را می‌توانید با این نصیب فعال یا این که غیر فعال نمائید . آیتم ی بیشتری همانند خواص پرینت تصاحب کردن بدون نقص از چت مورد نظر!


Texts


text - سیستم چت آنلاین در وردپرس


درین نصیب میتوانید تماما متن ها مورد نظرتان را در قسمت های متفاوت تغییر و تحول دهید . برای مثال برای آیتم ی Send میتوانید نوشته ان را تغییر تحول دهید و نوشته متبوع خودتان را وارد نمائید که میتوانید ” ارسال ” را بنویسید .


همگی متن ها را به همین ترتیب برای قسمت های متفاوت تغییر‌و تحول دهید تا به طور کامل در خروجی سیستم چت آنلاین در وردپرس پارسی باشد .

تب When Show


when show - سیستم چت آنلاین در وردپرس


درین تب پیکربندی مرتبط با چه وقتی سیستم چت نمایش داده شود را می‌توانید انجام دهید .


Whom to show : در‌این نصیب میتوانید گزینش فرمائید که به چه افرادی نمایش داده شود .

Show on next pages : می‌توانید انتخاب فرمایید در چه صفحاتی نشان داده شود که نمایش در کلیه صفحه های , نمایش در صفحه یا این که متن های بعدی یا این که نمایش ندادن در ورقه یا این که متن های بعدی از مورد های این بخش هست .

Time display settings : این آیتم میتواند زیاد کارآمد باشد , می‌توانید یک مدت ی هنگامی خاص را جهت نمایش سیستم چت آنلاین معلوم نمائید تا فقط در به عبارتی زمان در تارنما نمایش داده شود . این جور می‌توانید در تایم هایی که نمی توانید آنلاین باشید آن را نمایش ندهید .

Date display settings : مشابه آیتم ی بالا که می توانستید ساعت مشخص و معلوم نمایید , در‌این نصیب می‌توانید مورخ را گزینش نمایید تا صرفا در به عبارتی مورخ نمایش داده شود .

Days display settings : مشابه دو مورد بالا می‌توانید در‌این نصیب روزهای خاصی را در هفته معلوم نمایید .

When to show Chat : درین نصیب می‌توانید انتخاب نمائید که چه هنگامی چت آنلاین نمایش داده شود . که پس از بارگذاری بی نقص برگه , تاخیر بعداز از هنگامی خاص , کلیک کردن استفاده کننده در برگه ی اینترنت و… از آیتم های این بخش هست .


تب Pre - Chats Triggers


pre chat triggers - سیستم چت آنلاین در وردپرس


در لحاظ بگیرید که کاربری وارد وب سایت شما شده‌است و با شما گفتگوی آنلاین ساخت نموده است .

درین درحال حاضر برای شما در پنل کاربری یک هشدار بصورت صدا یا این که هر چیز دیگری ساخت میشود و شما‌را مطلع به وجود می آورد و زمانی شما آنلاین میشوید شبیه به عبارتی هشدار هم بایستی برای استفاده کننده تولید شود تا از آنلاین شده شما باخبر شود ( ولی میتوانید این را نادیده بگیرید به این دلیل که با پیام دادن شما استفاده کننده جانور در تارنما از وجود شما باخبر خواهد شد ) .


درین تب میتوانید یک تصویر را گزینش نمایید تا هنگامی که در گفتگوی استفاده کننده آنلاین میشوید آن تصویر برفراز چت به استفاده کننده نمایش داده شود و از وجود شما آگاه باشد . چه بسا می‌توانید زمان نمایش تصویر را هم به مطلوب خویش تغییر تحول دهید .

تب User Registration


user registration - سیستم چت آنلاین در وردپرس


در‌این تب نیز میتوانید گزینش فرمایید که به چه جور از کاربرانی این چت آنلاین نمایش داده شود . در تصور بالا ما انتخاب کرده ایم که به همه یوزرها نمایش داده شود .


شما می‌توانید گزینش فرمائید که مثلا تنها به کاربرن ثبت نامی وب سایت نمایش داده شود .

تب Notifications


notification - سیستم چت آنلاین در وردپرس


درین تب میتوانید هشدار صوتی را فعال نمائید تا هنگامی کاربری وارد وب سایت شد و پیامی فرستاد , ما در پنل مدیر با صدای هشدار باخبر شویم . میتوانید Select Sound را کلیک فرمائید تا صدای دیگری را تعیین نمائید .

در گوشه ای بعدی نیز می‌توانید مورد را فعال نمائید تا در داشبورد رئیس پیام ها بطور خودکار اگر چه ثانیه یک توشه کار رفرش صورت بپذیرد .

در نصیب بعدی می‌توانید ایمیلی را وارد فرمایید تا وقتیکه کاربری وارد تارنما شد و پیام فرستاد و ما آفلاین بودیم برای ما آدرس اینترنتی ارسال شود .

در نصیب آن‌گاه نیز میتوانید نوشته نشانی اینترنتی متبوع را وارد فرمائید .

تب Agents


agent - سیستم چت آنلاین در وردپرس


درین تب نیز میتوانید مجموعه پشتیبانی خویش را کامل شدن نمایید . می‌توانید بر روی دکمه ی Add New Agents کلیک نمایید تا یک عضو دیگر را ثبت نام و آن را به‌این بخش بیشتر فرمایید . می‌توانید هر تعداد که می‌خواهید بیش تر نمائید و برنامه ی هنگامی آنلاین بودن برای هر یک داشته باشید .

تب Code


code - سیستم چت آنلاین در وردپرس


درین تب نیز در حالتی‌که با کد های HTML و CSS شناخت دارید می‌توانید به فردی سازی قالب سیستم چت آنلاین در وردپرس بپردازید . در غیر این صورت با این تب کاری نداشته باشید .

آزمایش خروجی پلاگین


پس از تهیه و تنظیم کردن همگی مورد ها میتوانید بصورت پنهان وارد تارنما خویش گردید تا تلاش پلاگین را آنالیز فرمایید . بعداز اینکه بصورت پنهان وارد وب سایت شدید به داشبورد مدیریتی پلاگین ( مدیر اظهارات ) بروید .[ امتیاز : ]
برچسب ها