تبلیغات

درباره ما

بایگانی

آمار سایت

 • افراد آنلاین 1
 • بازدید امروز 33
 • بازدید دیروز 0
 • ورودی امروز از گوگل 0
 • ورودی دیروز از گوگل 0
 • بازدید این هفته 33
 • بازدید این ماه 45
 • بازدید این سال 303
 • بازدید کل 345
 • تعداد مطالب سایت 101
 • تعداد نظرات 0

شبکه های اجتماعی


امروزه هر وب سایت امروزی شرکتی و خدماتی را که مشاهده میکنید منتخب با تیتر آلبوم تصاویر رسپانسیو دارا هستند .
وب سایت های شرکتی معمولا در آلبوم تصاویر خویش ; تصاویر همیاران , قسمت های گوناگون کمپانی , تندیس ها و… را قرار می دهند و از قرار دادن این دسته تصاویر در قسمت های دیگر وبسایت جهت جلوگیری از نامرتب شدن وب سایت , پرهیز می نمایند .
از این رو می توان آلبوم تصاویر رسپانسیو در وردپرس را یک قابلیت و امکان خوب و موثر دانست چرا‌که به یاری آن میتوانید به وب سایت خویش نظم بدهید و مهمتر از آن تجربه ی کاربری وبسایت خویش را فراتر ببرید!
تصاویر رسپانسیو در وردپرس

درین متن از همیار وردپرس به یادگرفتن پلاگین ای جهت تولید آلبوم تصاویر رسپانسیو در وردپرس میپردازیم تا به راحتی در هر بخشی از تارنما خویش بتوانید از این آلبوم تصاویر برخوردار گردید .
آلبوم تصاویر رسپانسیو برای هر مدل سایتی که به نوعی می‌خواهند تصاویری را در یک برگه/نوشته از وبسایت قرار دهند مطلوب است و تنها مختص تارنما های شرکتی نمیباشد .
آلبوم تصاویر رسپانسیو در وردپرس با Responsive Photo Gallery

responsive photo gallery - تصاویر رسپانسیو در وردپرس
استارت فعالیت

برای آغاز فعالیت ابتدا پلاگین را اخذ نموده و از بخش پلاگین های وب سایت خویش آن را نصب نمائید . پس از نصب این پلاگین در بخش پیشخوان وب سایت وردپرسی شما گزیده با تیتر Responsive Photo Gallery برای ساخت آلبوم تصاویر رسپانسیو در وردپرس تاسیس شده است .

all gallery - تصاویر رسپانسیو در وردپرس

پس از ورود به بخش پیکربندی این پلاگین همه آلبوم هایی را که ساخت نموده اید را مشاهده میکنید . ولی زیرا هیچ آلبوم تصاویری ساخت نکرده اید کاغذ ی گشوده شده برای شما به صورت زیر خواهد بود .

add new gallery - تصاویر رسپانسیو در وردپرس
تولید اولی آلبوم

از بخش معلوم شده در تصویر آسانسور روی مورد ی Add New Gallery کلیک فرمایید تا او‌لین آلبوم تصاویر رسپانسیو در وردپرس را تولید فرمایید .
در برگه ای که به صورت زیر برای شما گشوده می گردد :

add new image - تصاویر رسپانسیو در وردپرس
ستون سمت راست

ابتدا از ستون سمت راست میتوانید تیتر آلبوم تصاویر رسپانسیو در وردپرس را معلوم فرمایید و سپس نیز می‌توانید تعداد تصاویر مناسب را برای بیش تر شدن به آلبوم متبوع بیشتر فرمائید .

subject - تصاویر رسپانسیو در وردپرس

برای مثال طبق تصویر بالا ما یک آلبوم برای همیار وردپرس تولید کرده ایم و ۶ تصویر را به آن بیشتر کرده ایم . از نصیب زیر هر تصویر نیز می‌توانید یک لیبل برای تصویر خویش مشخص و معلوم فرمائید , لیبل هر تصویر میتوانید به نوعی اسم تصویر یا این که هر نوشته مناسب که مرتبط با تصویر است باشد .
ستون سمت چپ

publish - تصاویر رسپانسیو در وردپرس

این بخش که نیاز به توضیح ندارد و برای ذخیره ی آلبوم تصاویر رسپانسیو در وردپرس می‌باشد .

shortcode - تصاویر رسپانسیو در وردپرس

از این بخش نیز میتوانید شورت کد آلبوم تصاویر رسپانسیو در وردپرس خویش را ببینید . بعداز انجام کلیه پیکربندی و تولید آلبوم متبوع میتوانید این شورت کد را به جزو نوشته/برگه وبسایت خویش بیش تر نمائید .
سه بخش دیگر ستون سمت چپ نیاز به توضیح ندارند و مرتبط با بخش پرمیوم پلاگین هستند , که ما زیرا از بخش مجانی آن استفاده می‌کنیم بدین بخش نیازی نداریم .
نمایش خروجی

ابتدا ما شورت کد متبوع را در یک متن از وب سایت خویش قرار میدهیم .

image gallery - تصاویر رسپانسیو در وردپرس

و آن‌گاه نیز به نمایش متن میرویم تا سود ی خروجی فعالیت خویش را مشاهده کنیم .

result - تصاویر رسپانسیو در وردپرس

همانطور که مشاهده می‌کنید فیض فعالیت به‌این صورت برای ما نمایش داده میگردد .
با بردن مأوس بر روی هر تصویر نیز با یک افکت قشنگ مواجه می‌شوید که می‌توانید به طور کامل آن را فردی سازی نمایید ( زیر خیس توضیح می‌دهیم ) .

open image - تصاویر رسپانسیو در وردپرس

با کلیک بر روی هر تصویر نیز , تصویر به طور تک و اسلایدر برای شما نمایش داده خواهد شد . از نصیب چپ و راست تصویر می‌توانید به تصویر بعدی و پیشین بروید .

از نصیب بالا نیز که در تصویر به آن اشاره کرده ایم میتوانید تصویر گشوده شده را ببندید ولی شاید این بخش برای شما نا مناسب باشد این بدین عامل است که دکمه ی متبوع به زیر ادمین توشه وبسایت شما در ابتدا رفته است ولی با ورود استفاده کننده به تارنما شما این نقص‌ ازبین خواهد رفت چرا‌که استفاده کننده وارد وب سایت نشده و ادمین توشه برای وی نمایش داده نمی‌شود .
پیکربندی آلبوم تولید شده

gallery settings - تصاویر رسپانسیو در وردپرس

از بخش Gallery Settings پلاگین می‌توانید پیکربندی مرتبط با آلبوم تصاویر رسپانسیو در وردپرس ساخت شده را انجام دهید .

responsive - تصاویر رسپانسیو در وردپرس

Image Hover Animation : گونه انیمیشنی را که با بردن مأوس بر روی هر تصویر مشاهده میشود را میتوانید با این آیتم تغییر‌و تحول دهید .
Gallery Layout : در حالتی که به آلبوم چهره یی که ساخت کردیم اعتنا کرده باشید بصورت دو ستونه بود , با این مورد میتوانید آن را بصورت دو ستونه/سه ستونه تولید نمائید .
Display Gallery Title : نمایش/عدم نمایش تیتر آلبوم تصاویر رسپانسیو در وردپرس
Hover Color : مدل رنگی که با بردن مأوس بر روی تصاویر نمایش داده می‌شود را با این مورد می‌توانید انتخاب نمایید .
ادامه پیکربندی

Hover Color Opacity : مورد ی بالا جور رنگ را معین میکرد که با این مورد می‌توانید داشتن/عدم داشتن شفافیت رنگ را معین نمایید .
Image View Icon : آیکونی که با بردن مأوس بر روی هر تصویر نمایش داده میگردد را می‌توانید مشخص و معلوم فرمایید .
Caption Font Style : در صورتی‌که به یاد داشته باشد می توانستیم برای هر تصویر یک لیبل ( نوشته مرتبط با هر تصویر ) تولید کنیم , با این آیتم میتوانید مدل فونت لیبل هر تصویر را مشخص و معلوم فرمائید .


[ امتیاز : ]