close
کوتاه کننده لینک
معرفی مطالب جالب با لینک منبع

تبلیغات

درباره ما

بایگانی

آمار سایت

 • افراد آنلاین 1
 • بازدید امروز 22
 • بازدید دیروز 12
 • ورودی امروز از گوگل 0
 • ورودی دیروز از گوگل 0
 • بازدید این هفته 68
 • بازدید این ماه 117
 • بازدید این سال 659
 • بازدید کل 701
 • تعداد مطالب سایت 148
 • تعداد نظرات 0

شبکه های اجتماعیوقتی که کلام پباده سازی تارنما می گردد بوت استرپ اعم از کادر ورک هایی هستش که بیشترین محبوبیت را در بین طراحان وب سایت داراست . کادر ورک های پباده سازی تارنما مشتمل بر یکسری کد مهیا است که طراحان می‌توانند از آن برای ساخت قالب های خودشان استفاده نمایند . اینکه استفاده از کادر ورک ها چه مزیتی برای پباده سازی تارنما دارااست میتوان مورد ها زیر را اسم موفقیت :
استفاده از کد ها و امکاناتی که در کادر ورک موجود هست سبب می شود طراح از جزئیات بیرون شده و تمرکز خودش را روی زیبایی طرح بگذارد
کادر روک ها معمولا دارنده تجهیزات ریسپانسیو و واکنشگرایی می باشند که از مهم‌ترین تجهیزات کادر ورک ها است
کادر ورک ها سرعت پباده سازی تارنما را بالا می برد
بوت استرپ دربرگیرنده اوامر , css , html و تابع های جاوا اسکریپت برای نمایش div ها و دکمه ها و ستون ها و… است که ما یحتاج تمامی طراحان است .
بوت استرپ نخستین بار بوسیله برنامه نویسان توییتر برای استفاده در چارچوب حساس وبسایت پباده سازی و متن شد . پیشین از پباده سازی بوت استرپ مورد ها مشابهی مانند بوت استرپ پباده سازی شده بودند که چندان مورد‌علاقه طراحان نبودند . به دلیل این که مثال های قبل دارنده نواقصی بود که برای طراحان ازیت کننده بود به همین جهت مورد استفاده قرار نمیگرفتن . این برهان هدف خیر و خوبی بود برای طراحان توییتر تا کادر ورکی را پباده سازی نمایند که سوای نقص‌ عمل نماید . در سال ۲۰۱۱ توییتر تصمیم گرفت این قاب ورک را نوشته گشوده در اختیار همگان قرار دهد که سبب ساز شد به دوستداشتنی ترین قاب ورک پباده سازی وب سایت تبدیل شود
تجهیزات بوت استرپ
این کادر ورک با تمام مرورگر های استانداری که وجوددارد تماما هم خوانی داراست و چه بسا با ورژن های سابق مانند وب اکسپلورر۸ نیز مطابقت داراست و ظواهر زیبایی دارااست .
از نسخه۲ بوت استرپ استارت به پباده سازی به سبک واکنشگرا و ریسپانسیو کرد که سبب ساز می‌شد در صفحه ها تلفن همراه وتبلت هم به طیبایی نشان داده شود . در‌حالتی که با طراح یواکنشگرا آشنا نیستید میتونید مقاله های مرتبط با واکنشگرایی شما تحت عنوان یک طراح حتما دوست دارید که اجزای وب سایت شما به طور به طور کامل منظم و ساختار مندی سرجای خودشان قرار بگیرند تا زیبایی سایتتان را نگهداری نمایید . بوت استرپ به شما این قابلیت و امکان را می دهد تا با خصوصیت ستون بندی قالبتان شما یک ساختار منظم را داشته باشید . در واقع بوت استرپ دارنده تعدادی مشخصات وکلاس های از پیش تعریف شده ای است که طراحان را به پباده سازی وب سایت های منظم و ساختار مند ترغیب می‌کند که منجر می شود قالب مهم سایتتان در عین پهنا بودن در میانه کاغذ قرار بگیرد و ظاهری قشنگ به خویش بگیرد .
وجود بوت استرپ مشقت های پباده سازی ریسپانسیو را برای طراحان راحت کرده و از رنج عمل کسر کرده نموده است . با استفاده از بوت استرپ شما می توانید سوای نیاز به استفاده از media و با نوشتن کلاس های منحصربه‌فرد بوت استرپ یک وب سایت ریسپانسیو و قشنگ داشته باشید را در مقاله ها پباده سازی وب سایت اسپیناس بخونید .
یک کدام از خصوصیت های بوت استرپ همانطور که گفته شد نوشته گشوده بودن آن و قابلیت و امکان دانلود بدون‌پول در github است . که منجر ترقی این کادر ورک در گذر زمان و همینطور راست چین کردن آن شده‌است تا مورد استفاده کشورهای عربی و پارسی باشد . لهجه پارسی و یا این که عربی به دلیل این‌که جور چیدمانش با انگلیسی خیلی متعدد است نیاز بدین داراست که کلا css و jquery آن تغییر تحول نماید و همین نوشته گشوده بودن سبب شده اسن ورژن های متعددی از قاب ورک بوت استرپ راستچین شده در اختیار باشد
طریق همت بوت استرپ
ممکن تا اینجا مقاله دقیقا متوجه نشده باشید که بوت استرپ چه است و چه مزیتی برای طراحان دارااست . یک پاره ای دقیقتر و واضح خیس در خصوص بوت استرپ سخن کنیم :
بوت استرپ دارنده فولدر های css و js است که برای پباده سازی سایتتان با یاری بوت استرپ بایستی آنها‌را به پوشه خودتان بیشتر فرمائید . در وب سایت bootstrap . com می توانید همگی امکاناتی که‌این کادر ورک در اختیار شما قرار می دهد را ملاحظه کنید و موقع استفاده از این تجهیزات تنها کافی است که کدها و کلاس های منحصر تعریف شده در‌این قاب ورک را در درون کدهای خودتان استفاده نمائید .

[ امتیاز : ]
برچسب ها