close
کوتاه کننده لینک
معرفی مطالب جالب با لینک منبع

تبلیغات

درباره ما

بایگانی

آمار سایت

 • افراد آنلاین 1
 • بازدید امروز 33
 • بازدید دیروز 12
 • ورودی امروز از گوگل 0
 • ورودی دیروز از گوگل 0
 • بازدید این هفته 79
 • بازدید این ماه 128
 • بازدید این سال 670
 • بازدید کل 712
 • تعداد مطالب سایت 148
 • تعداد نظرات 0

شبکه های اجتماعی


طراحی سایت در مشهد

به گزارش گرداب به گزارش تکرا , جدیدا فضای اینترنت تاحدود متعددی در معرض خطر قرار گرفته است . ما به صورت مداوم راجع به قطعه های قابل انعطاف افزاری تازه که مخرب می باشند یا این که وبسایت هایی که هک و یا این که مخدوش می‌شوند , جراحت پذیری های جدیدی که در بالا پروتکلی ایمن به حیث می رسند و … می شنویم . براین اساس ایمن نگه داشتن وبسایت از اقدامات واجب هر وبسایت است و با این اقدامات می‌توانید از نگرانی راجع به‌این موردها دور باشید . در‌این مقاله می‌خواهیم راجع به شایسته ترین شیوه برای تامین امنیت تارنما و مراقبت از آن در قبال هرچیزی که احتمالا یوزرها را آلوده و کثیف نماید کلام کنیم . با ما همراه باشید .

سئو در مشهد

در شرایطی‌که از HTTPS استفاده فرمایید , گواهینامه های امنیتی خویش را پیدایش نگه می‌دارید


او‌لین موردی که می بایست در اینجا ذکر شود این است که چنانچه شما از SSL 3 . 0 و یا این که ورژن ی کهن خیس TLS استفاده می‌کنید , هرچه سریعتر آنان‌را بروزرسانی فرمائید . آن‌ها به طور کامل منسوخ می‌باشند و جراحت پذیری هایی نظیر BEAST , POODLE و CRIME به آسانی در آنان رسوخ می نمایند . شاید استفاده از گواهینامه فعلی به زودی به یکی‌از فاکتورهای مرتبه بندی تبدیل میگردد . پس توصیه میشود که از HTTPS استفاده فرمایید . اطمینان حاصل فرمایید که پباده سازی سایت / ابزارهای گسترش به صحت بازسازی می‌شوند .


با استفاده از نرم افزار های پیدایش , از این مسئله مطمئن گردید که هرگونه ابزار , اپلیکیشن و پلتفرمی که در پباده سازی , توسعه و گسترش و مدیر وبسایت شما استفاده میگردد , با نهایی پچ های امنیتی پیدایش نگه داشته می گردند . در غیر این صورت سایت شما و اطلاعات دردسترس در آن با حفره های امنیتی در معرض خطر میباشند و در‌صورتی‌که وبسایت شما مورد انگیزه یک هکر قرار بگیرد کسب و فعالیت شمارا به طور بدون شوخی تهدید می نماید .


از کلمه ها عبور کارکشته استفاده نمایید


متاسفانه هنوز نیز بخش اعظمی از اشخاص برای حساب های رئیس سایت های خویش از لغات عبوری نظیر ( ۱۲۳۴۵ ” یا این که ( Passwords ” استفاده می نمایند . با وجود این که تمامی ی ما میدانیم که اینترنت آکنده‌از ابزار و نیروهای بیرحمی است که وب سایت ها را دنبال می نمایند و تارنما های با لغات عبور ضعیف طعمه ی این هجوم ها می گردند البته گشوده نیز بخش اعظمی از اشخاص بدین مورد اهمیت چندانی نمی دهند . عدم استفاده از کلمه ها عبور سخت و کارکشته که حدس زدن آن ها معمولی باشد , دردسر بزرگی را برای شما به توشه می‌آورد .


زمانی که سر عبور برای خویش گزینش می‌کنید , عملکرد نمائید در عین قدرتمندی آن به طوری باشد که تذکر اش برای شما ایراد نباشد –مثلا کارایی فرمائید فن ای از کلمه ها نامرتبط به نیز تعیین فرمایید و در عین درحال حاضر به خاطر سپردن آن برایتان سخت نباشد . در شرایطی که شما از سیستم رئیس محتوایی مثل وردپرس استفاده میکنید , اسم کاربری ادمین پیش فرض را به چیزی غیر از ( admin ” تغییر تحول دهید .


از برنامه های امنیتی استفاده نمایید


آیا از نرم افزار آنتی ویروس بر روی کامپیوتر خویش استفاده می کنید؟ آیا روتر شما با فایروال بالا می آیند؟ پس چرا با این کلیه , تارنما شما از چنین خصوصیت های امنیتی مشابهی برخوردار نیست؟ ابزارها و افزونه هایی مثل حفاظت از اسپم , اسکنرهای تروجان و فایروال های اپلیکیشنی اینترنت از چیزهایی میباشند که هر اینترنت مستری صرفنظر از وضعیت سایتش بایستی انجام بدهد .


کانال ی تبلیغات خویش را رسیدگی نمائید


کانال های تبلیغاتی یکی‌از معمول ترین رسانه های تحویلی به قابل انعطاف افزارهای مخرب است و نرخ بدافزاری بر طبق تبلیغات در مدت بین ژانویه سال ۲۰۱۴ و فوریه ۲۰۱۵ سه برابر شد . همین نیز سبب ساز شد که اشخاص آغاز به استفاده از مسدودکننده های اطلاع رسانی ( اد بلاکرها ) کردند .


پشتوانه گیری نمایید


چه بسا در صورتی کلیه ی این اقداماتی که در ابتدا ذکر شد را به خیر و خوبی انجام داده باشید , هنوز نیز وبسایت شما در معرض طعمه شدن به وسیله قابل انعطاف افزارهای مخرب است به همین بهانه یکی‌از اقدامات دارای اهمیت درین سطح , تولید یک ورژن ی حامی است تا بتوانید همگی ی آنان‌را در صورت از بین رفتن , بازگردانید . به صورت ایده آل شما بایستی یک سری توشه طی روز از تارنما تان پشتوانه گیری نمایید در حقیقت هر هنگامی که یک استفاده کننده فایلی را تغییر تحول می‌دهد و یا این که برگه ای را بروزرسانی می نماید , بایستی پشتوانه گیری فرمایید .


دایرکتوری های ادمین تان را نامفهوم سازید


چه گونه دایرکتوری های ادمین روی سایت تان را نامگذاری کرده اید؟ در صورتی‌که در آن ها از شناسه هایی نظیر ( admin ” و یا این که ( login ” استفاده نموده اید , تارنما خویش را در معرض خطر قرار داده اید , چراکه بخش اعظمی از هکرها از اسکریپت هایی استفاده می نمایند که دایرکتوری های وبسایت را از چنین لغات و عباراتی نسخه برداری می نماید .


در غایت می بایست بگوییم که‌این مورد تارنما شما‌را تماما غیر قابل نفوذ نمی‌کند البته آن را تا حدی حفاظت می نماید که وقتی که یک هکر آن را برای هک کردن چک می نماید , بدین فیض می‌رسد که کرک کردن آن عملکرد متعددی می‌خواهد و ترجیح می‌دهد که بر روی تارنما هایی که از این حیث ضعیفتر می‌باشند وقت خویش را بگذراند

[ امتیاز : ]
برچسب ها