تبلیغات

درباره ما

بایگانی

آمار سایت

 • افراد آنلاین 1
 • بازدید امروز 37
 • بازدید دیروز 2
 • ورودی امروز از گوگل 0
 • ورودی دیروز از گوگل 0
 • بازدید این هفته 40
 • بازدید این ماه 87
 • بازدید این سال 434
 • بازدید کل 476
 • تعداد مطالب سایت 122
 • تعداد نظرات 0

شبکه های اجتماعی


طراحی سایت در مشهد

با ارتقا وب و فضای مجازی و درپی آن ارتقاء صفحه های اینترنت , ما‌را بدین تاءمل وا میدارد که علت نیاز به تارنما چیست؟ چرا می بایست برای خویش سایتی داشته باشیم؟


د از علت های نیازمندی به وب سایت آشنا خوا هیم بخشید :


بی خوابی کشیدن تارنما ها

بخش اعظم مردمان در اینترنت در هنگام شب که بخش اعظمی از کسب و امور بسته می‌باشند گشت و گذار می نمایند و این نیز معمولی است زیرا یک تارنما هیچ گاه در خواب و یا این که استراحت نمیباشد . یک سایت به کسب و عمل یا این که اداره شما این قابلیت را میدهد که به طور شبانه روز 24 ساعت هر 7 روز هفته 356 روز سال گشوده باشد . داشتن یک تارنما معادل داشتن یک کارمند شاغل تمام ساعت حتی‌در تمام تعطیلات میباشد .


رقیبتان وب سایت دارد!


در صورتیکه شما در رقابت بی واسطه با کسب و فعالیت دیگری باشید و وی یک سایت برای کسب و عمل خویش داشته باشد این یک مزیت روشن برای حریف شما به حساب میرود . خصوصا در شرایطی که وی به مقدار کافی برای تارنما خویش بازاریابی کرده‌با‌شد . یک وبسایت یک رویکرد خوب برای رقابت در کسب و عمل هست .


تنها آن را گوگل نمائید

بیش تر از هر زمان دیگری مردمان خط مش های سنتی قبلی را برای یافت کردن داده ها موردنیاز خویش را تغییر تحول داده اند و امروزه مردمان داده ها خویش را از روش آنلاین بدست میاورند . کسب و فعالیت شما نیز بایستی از روش آنلاین نیز در اختیار مردمان باشد .


اعتماد مشتری به شما

داشتن یک سایت اعتماد مشتری را به کسب و فعالیت شما بهبود میبخشد و از کسب و فعالیت شما یک کمپانی با شخصیت و دارای اعتبار خواهد ساخت . و تصویر کلی کسب و عمل خویش را به عوام مردم خوبتر جلوه خواهد بخشید و به نوبه خویش سبب ساز ارتقاء اعتماد مشتریان خویش نسبت به اداره و یا این که کسب و فعالیت شما خواهد بود .


درآمد بالا

کسب و عمل کوچک آنلاین درآمد خوب دارااست به نقل از ( Small Business Administration ) کسب و شغل های کوچکی که دارنده تارنما باشند درآمدی به صورت میانگین هر ساله 1000000 دولار بیشتر از کسب و شغل های کوچکی که سایت نداشته باشند و در فروش آنلاین نیستند دارا هستند . و این برابر 39 % درآمد بیشتر است .


کلیه وب دارا‌هستند

نسبتاً 60 درصد اهل ایران ها در کشور‌ایران از وب استفاده می نمایند و در سراسر جهان بیشتراز 1 میلیارد نفر از وب استفاده می نمایند داشتن یک وبسایت قادر است آوازه کسب و عمل شما‌را بیشتراز آنکه شما تصور می‌کنید بیشتر نماید و این خویش یک امتیاز برای بدست آوردن درآمد بیشتر هست .


مشتری فراوان

وبسایت ساخت مشتری برای کسب و فعالیت خویش را بیشتر می نمایند طبق گزارش اداره کسب و فعالیت و کوچک 50 % از فروش اینترنتی به مشتریان تازه است . داشتن یک وبسایت به صورت شایان توجه تعداد مشتریان شمارا بیشتر می نماید خیلی مهم نیست که چه سرویس ها و یا این که محصولاتی را شما ارائه می دهید .


وبسایت جهانیست

تارنما صرفا محلی و حوزه‌ ای نیست بلکه جهانی می‌باشد عمده کسب و فعالیت کوچک فقط کارکشته به بازاریابی در شهر خویش و یا این که محیط اطراف شهر خویش می‌باشند با استفاده از سایت شما می‌توانید کالاهای خویش را در سراسر کشور ایران و چه بسا به کل عالم عرضه فرمائید .


[ امتیاز : 2 ]