تبلیغات

درباره ما

بایگانی

آمار سایت

 • افراد آنلاین 1
 • بازدید امروز 22
 • بازدید دیروز 2
 • ورودی امروز از گوگل 0
 • ورودی دیروز از گوگل 0
 • بازدید این هفته 25
 • بازدید این ماه 72
 • بازدید این سال 419
 • بازدید کل 461
 • تعداد مطالب سایت 122
 • تعداد نظرات 0

شبکه های اجتماعیی وبسایت خویش تمرکز فرمائید , همگی چیز را با صرفه سازی فرمائید تا Google و Bingو Yahoo هر روزه هزاران بازدیدکننده را , راهی وبسایت شما نمایند . بدین ترتیب شما دست به عمل شده و پژوهش ها در باب کلیدواژه هاKeyword را استارت می‌کنید , در فیض شما یکسری عبارت پیدا میکنید که ترافیک وبسایت رو بالا میبرد . شما آغاز به باصرفه سازی تارنما می‌کنید و تعداد متعددی پیوند اخذ میکنید , وخب منتظرهستید که تارنما شما به صدر سکو بندی جستجوها , در مرورگرهای گوناگون رسد .

وخب وبسایت بالا می‌آید اما . . . . . . آرام .

بعداز هفته ها یا این که چه بسا ماه ها سعی , حتما پیشرفت می‌کنید , البته هنوز در کاغذ ی دوم یا این که سوم قرار دارید . هرکاری که انجام می دهید تا به کاغذ ی اولیه برسید , سود ای ندارد . و شما نمی فهمید که نقص‌ عمل کجاست .

خبر نیکی براتون دارم . کلیه از این مشکلات داشته اند . سئو از آن راهکار هایی ست که تنها یک‌سری هفته وقت میبرد تا صورت پذیرد , البته برای کسب مهارت در آن , وقت حتمی است . براین اساس بایستی برای لغات و کلمه ها دوستداشتنی و پرترافیک رقابت فرمائید . ولی شما کماکان در اکنون یادگیری می باشید , و با یه خرده تغییر و تحول , حتما میتوانید در ورقه ی نخستین گوگل قرار بگیرید .

در اکثری از موردها , صرفا کاری که شما بایستی انجام دهید , تصحیح یک‌سری از خطا های بی آلایش ست . در‌این مقاله اینجانب 10 نادرست همگانی سئو را ابلاغ میکنم , و خب اما به روش تصحیح آن نیز اشاره خواهم داشت .

1 . استفاده نکردن از تجزیه و چک ترافیک برای یافت کردن تغییرات
سئو صرفا مرتبط با ارتقا ترافیک بدون‌پول نیست , بلکه مرتبط با تغییرات هم است .

خیلی آسونه که متوجه بشید کدوم عبارت ترافیک شما رو بالا می بره . و خب درمقابل خیلی نیز بده که نتونید سایت رو با اون عبارت بالا ببرید . البته ارتقا ترافیک صرفا انگیزه ما نیست . گاهی اوقات , لغت ها کم ترافیک , زیرا خاص میباشند , سبب تغییرات بهتری میشوند .

عبارات و کلمات با اهمیت را پیدا کرده و آن ها را با نیز مقایسه فرمائید تا مشاهده کنید کدام یک فیض بهتری ارائه می دهند . فهمیدن این زمینه , امداد می نماید که کل وب سایت را خوب تر با صرفه سازی نمائید و همینطور سبب میشود که تشخیص دهید که بر چه موضوعی تمرکز کرده و کدام قضیه را کلا رها نمایید .

2 . عدم باصرفه سازی برای جستجوی محلی
در صورتیکه شما درحال آغاز یک تجارت میباشید که بر روی مشتریان یک شهر یا این که حوزه‌ تمرکز دارااست , حتما بایستی داده ها متعددی درخصوص جستجوی محلی کسب نمایید .

با لغت ها با اهمیت و خاص ناحیه ی متبوع آغاز نمائید . آن‌ها‌را در تیتر برگه و meta description به عمل ببرید . شما همینطور احتمالا که بخواهید نشانی و شماره گوشی تلفن محلی تون رو در برگه بگذارید . این داده ها را در نصیب هدر یا این که footer درج فرمایید , در فیض وبسایت شما در جستجوهای محلی نمایش داده میگردد . در غایت , شاید که تصمیم داشته باشید سایتتون رو در سایتهای محلی هم ثبت فرمایید . تعدادی نمدنه ازسایت های محلی : yelp , Merchant Circle

3 . عدم با صرفه سازی برای کلیدواژه های صحیح
این مهم ترین زمینه است . خیلی آسونه که در گیر تله ی باصرفه سازی برای موضوعات زیر گردید :

کلید واژه و کلمه های جهانی , هنگامی شما تنها به مشتریان محلی ارائه سرویس ها دارید .

کلیدواژه های همگانی که بازیدکنندگانی را جذب می نماید که هیچ عشق و علاقه ای به سرویس ها شما ندارند .

کلیدواژه هایی که صرفا بازدیدکنندگانی را جذب می نماید که در پی داده ها بدون‌پول می باشند , خیر مشتریان هدفمند که در پی خرید کردن , می باشند .

کلیدواژه های گسترده که رقابت بر رمز آن ها زیاد سخت است , و احتمالا که سئوکاران ماهر تمام وقت بر روی آن ها عمل می نمایند تا تارنما خودشون رو در برگه ی نخستین نگه دارا‌هستند .

شایسته ترین عمل این است که تا آنجایی که می‌توانید خاص باشید . تمرکز بر روی کلیدواژه های همگانی احتمالا که ترافیک وب سایت را بالا ببرند , البته چه بسا در‌حالتی که پیروز باشید , چه میزان موفقیت شما حقیقی وواقعی ست؟ برخی اوقات خوب تر است که در‌پی کلمات خاص باشید , که معمولا خیلی پرسرعت , جايگاه ی شمارا بالا برده و ترافیک کیفیت بالا تری به شما عرضه می نماید .

به عنوان مثال , یک طراح تارنما در صدر درپی واژه و کلمه ی ( پباده سازی اینترنت ( نمیگردد , خوبتر است واژه را به عبارت ( ارائه سرویس ها پباده سازی اینترنت برای بازاریابان معاملات ملکی در تهران ( تغییر تحول دهید . زمانی اینترنت سایتتون بزرگ شد و اعتبار نیکی به دست آورد , شما می تونید باصرفه سازی برای کلیدواژه های مالامال رقابت را آغاز نمایید .

4 . نداشتن تگ تیتر و meta description خاص
اینجانب متحیر می حس زمانی اینترنت سایتی رو می‌بینم که اسم شرکتشون رو برای تیتر ( title ) در هر ورقه از سایت گزینش کرده اند . این یک خطا مرگ آور است .

هر کاغذ می بایست تیتر خاص خودشون رو داشته باشند . تیتر های کاغذ ی شما در توییتر پخش می‌شود . چه بسا احتمال دارد که تحت عنوان یک نشانه برای استفاده کننده باشد تا بداند تا کدام نصیب از سایت شما‌را مطالعه نموده است . البته تیتر توصیفی و خاص فراوان با اهمیت است .

براین اساس به مثال شغل های یک طراح اینترنت نگاه نمایید , آنان سرویس ها پباده سازی اینترنت خودشون رو عموما در ورقه ی کلیدی قرار میدهند , بدین ترتیب تیتر برگه ی حیاتی آن ها چیزی مانند ( استودیو پباده سازی اینترنت _ سرویس ها پباده سازی اینترنت ( خواهد بود . صفحه های دیگر , بر روی سرویس ها ویژه تمرکز دارااست که جستجوهای محبوبی هم میباشند , نظیر :

فردی سازی وردپرس _ استودیو پباده سازی اینترنت

پباده سازی قالب های سفارشی _ استودیو پباده سازی اینترنت

پباده سازی اینترنت تجارت الکترونیکی _ استودیو پباده سازی اینترنت

همینطوری که می‌بینید , شما میتوانید به نام کمپانی اشاره داشته باشید در حالی که هر کاغذ نیز تیتر و کلیدواژه ی خاص خودش رو دارااست . تنها آن را در نصیب پایان تیتر بیاورید .

توضیحات تیتر ( meta description ) , هم فراوان اساسی می‌باشند . براین اساس تا جایی که میتوانید هرکدوم از آن‌ها‌را خاص و قانع کننده گزینش نمایید . کاغذ دارای اهمیت و صفحه ها دیگر وبسایت شما , بایستی meta description داشته باشند تا سبب ساز شود مردمان بخواهند بر روی سایت شما در لیست سود ی کاوش , کلیک نمایند . همینطور صفحه ها می بایست دارنده کلیدواژه هم باشند . به عنوان مثال :

تعریف برگه ی حیاتی : استودیو پباده سازی اینترنت خدماتی برای تارنما های کوچک بازرگانی ارائه میدهد , مانند فردی سازی وردپرس , پباده سازی قالب های سفارشی , پباده سازی اینترنت تجارت الکترونیکی و غیره .

برگه ی فردی سازی وردپرس : استودیو پباده سازی اینترنت ; به فردی سازی سایت شما می‌پردازد , مثل پباده سازی قالب توصیه مشتری , فردی سازی تم پایان طومار و غیره .

5 . استفاده نکردن از anchor text برای لینک و پیوند های داخلی
حتما تا به اکنون پیوند هایی رو در بدنه ی صفحه ها اینترنت چشم اید , نظیر ( اینجا را کلیک فرمائید ( یا این که ( ادامه مطالب ( و یا این که دیگر نوشته های همگانی .

فراخواندن و ساخت لینک و پیوند , تعداد کلیلک های شما‌را بالا می‌برد . و ولی بها داره که بر روی anchor textها وقت بگذارید , زیرا یکی مهمترین اجزای سئوهستند .

به عنوان مثال , شما پستی در وبلاگتون گذارده اید , و می‌خواهید که اون رو به کاغذ ی بازرگانی خویش هم لینک و پیوند دهید , خب یک anchor text با تیتر ( سرویس ها پباده سازی سایت تجاری ( یا این که چیزی مشابه بدین صحیح فرمائید . در صورتی حتما به فراخواندن یه نوشته یا این که برگه یا این که هر چیزی احتیاج داشتید , عملکرد نمایید دست کم یکسری کلیدواژه ی دارای ربط داشته باشد . به عنوان مثال ( برای داده ها بیشتر راجع به تجارت الکترونیکی , اینجا را کلیک نمائید ( .

6 . استفاده از یک anchor link , برای تمامی ی لینک و پیوند ها
باصرفه سازی anchor text فراوان اساسی است , ولی برای کلیه ی پیوند ها از یک anchor text یکسان استفاده نکنید . زیرا به حیث برخی یوزرها این مسائل نظیر یه بازی می مونه . براین اساس عملکرد نمائید در استفاده از لغات , و نام شرکت تنوع دهید . یا این که چه بسا گهگاه از URL مختلفی استفاده فرمایید . این فعالیت سبب ساز می‌شود که سایت , در لحاظ یوزرها و موتور کاوش ارگانیک خیس باشد . عملکرد فرمایید که بسیار از کلیدواژه های یکسانی استفاده نکنید .

7 . تمرکز بر روی کمیت پیوند ها , خیر کیفیت آن ها
از آنجایی که خیلی راحت میشه تعداد لینک و پیوند ها رو بالا موفقیت , بهتره که روی کیفیت پیوند ها تاکید و تمرکز کنیم .

یک لینک و پیوند از وب لاگ دوست داستنی ارزشمندتر از هزاران لینک و پیوند بدون واسطه بی کیفیت می باشد . همین یک پیوند کیفیت بالا اثر بیشتری در سکو بندی شما در گوگل داراست . اما به دست آوردن این پیوند ها کاره سادگی نیست , و خب به همین بهانه نیز موتورهای کاوش به آن ها اعتماد دارا‌هستند . این پیوند ها , یک میزان حقیقی و واقعی برای گزینش کیفیت تارنما شماست .

به این ترتیب , تمرکز نمائید برای دریافت کردن لینک و پیوند هایی که

با تارنما و صنعت شما دارای ربط می‌باشند .

دوچندان پیوند خروجی نداشته باشند .

دربرگیرنده لینک و پیوند به وب سایت های بزرگسالان , داروخانه , یا این که قمار و شرط بندی ها نباشد .

همینطور میتوانید از ابزارهای بدون پول نظیر SEOquake استفاده نمائید , تا اقتدار پیوند ها را محاسبه فرمایید .

8 . استفاده از محتوای ضعیف
دو رویکرد برای ارتقا تعداد محتوا موجود است که مضاعف مرسوم گردیده اند . یکی استخدام مقاله نویسان با مزد ذیل است و دیگری , استفاده از پیوند دادن به مقاله‌ها دارای اعتبار است . البته چرا این نظرات عالی نیستند؟

[ امتیاز : ]
برچسب ها