close
کوتاه کننده لینک
معرفی مطالب جالب با لینک منبع

تبلیغات

درباره ما

بایگانی

آمار سایت

 • افراد آنلاین 1
 • بازدید امروز 32
 • بازدید دیروز 12
 • ورودی امروز از گوگل 0
 • ورودی دیروز از گوگل 0
 • بازدید این هفته 78
 • بازدید این ماه 127
 • بازدید این سال 669
 • بازدید کل 711
 • تعداد مطالب سایت 148
 • تعداد نظرات 0

شبکه های اجتماعیسئو در مشهد

از روش موتور های کاوش و وب سایت هائی که به شما لینک و پیوند داده اند پیدا می نمایند , گوگل این نکته را می داند , که شما میخواهید دیگر افراد درباره‌ی داده ها گران بها شما آگاه شوند . هر چه لینک و پیوند بیشتری به صفحه ها شما باشد , جايگاه بهتری خواهید داشت . در شرایطی‌که می‌خواهید یوزرها سریعاً از سرویس ها شما آگاه شوند , آن خبر را در جامعه های مجازی مثل : انجمن ها و بلاگ ها معرفی نمائید . خبر در خصوص تولید ها خویش را به تارنما های خبری ارسال فرمائید .


برای این فعالیت کافی است در گوگل عبارت “ ارسال مقاله ” و یا این که “ ارسال خبر “ را کاوش فرمائید , خبر یا این که مقاله خویش را به‌این وب سایت ها ارسال فرمایید . آوازه شما در وب بستگی به اجرا این موردها داراست .


روش های مطلوب برای معرفی وبسایت


۱ . در قضیه مطالب و سرویس ها نو خویش بلاگ نویسی فرمائید


۲ . معرفی وب سایت به طور آفلاین را فراموش نکنید


۳ . جامعه های مجازی


۴ . تارنما خویش را به وب سایت های دایرکتوری بیشتر فرمایید


۵ . معرفی وب سایت در انجمن ها


۶ . ثبت وبسایت و سرویس ها در وب سایت های اطلاع رسانی


۷ . استفاده از تارنما هایی مثل Wikipedia


article _ image _ one _ 16 . jpg

۱ . در مورد مطالب و سرویس ها تازه خویش بلاگ نویسی فرمایید : داشتن یک وب لاگ در وبسایت فردی خویش , این تامل را در یوزرها شما شما ساخت می نماید که‌این تارنما همواره مطالب جدیدی را ارائه می نماید و علتی را به خویش میدهد تا مجدداً به وب سایت شما مراجعه نماید . مدیران تارنما های دیگر که از خدمت RSS استفاده می نمایند احتمال دارد مطالب و سرویس ها نو شمارا در سایتشان معرفی نمایند .


۲ . معرفی وبسایت به طور آفلاین را فراموش نکنید : انجام تبلیغات آفلاین هم به رویش یوزرها وبسایت شما امداد می نماید . به عنوان مثال در صورتی‌که شما وب سایت تجاری دارید , مطمئن گردید که نشانی تارنما تجاری شما در کارت ویزیت , سربرگ کمپانی , طومار های پستی و غیره هم مندرج شده‌است . شما می‌توانید به عزیزان و کسانی که کارت ویزیت شان را دارید و پست الکرونیکی آن‌ها در آن جای‌دارد , پست الکرونیکی خبری ارسال فرمایید و سرویس ها تازه تارنما خویش را به آنها معرفی نمایید . همینطور در کلیه طومار های خویش نشانی وبسایت و توضیح کوتاهی را در زیر آن قرار دهید , تا در وقتی که به اشخاص جدیدی پست الکرونیکی ارسال می‌کنید آنها با تارنما شما هم آشنا شوند .


۳ . جامعه های مجازی : تارنما هائی که بر پایه ی آشتی و رابطه یوزرها وب کار می نمایند . و می توان در آنان گروهی را ایجاد کرد . از این وب سایت ها برای معرفی وب سایت خویش به گروهی که به مدل تارنما شما وابسته است استفاده فرمایید .


اجتناب فرمایید از :


– سعی برای معرفی در کلیه تیم ها , جزو گروهی که به شما وابسته است را گزینش نمایید و در آنها به معرفی بپردازید .


– تعدادی توشه یک مقاله را درین تارنما ها معرفی فرمائید .


۴ . وبسایت خویش را به وبسایت های دایرکتوری بیشتر نمایید : کافی است کلمه و واژه ثبت وب سایت را در گوگل کاوش فرمائید . وبسایت خویش را در همه آن وبسایت ها در مجموعه وابسته به خودتان ثبت نمائید .


۵ . معرفی وب سایت در انجمن ها : در گوگل جور کار خویش را تایپ کرده و درمقابل آن کلمه و واژه انجمن یا این که Forum را هم تایپ نمایید . در همه آن انجمن ها عضو گردید و مطالب خویش را درج فرمایید و در آن ارسال , لینکی را به منبع اساسی مقاله در سایتتان بدهید . ولی , حتما گذشته از انجام این عمل مقررات آن انجمن را مطالعه فرمایید .


اجتناب نمائید از :


– تبلیغ تارنما در انجمن هایی که اذن این عمل را به شما نمی دهند .


– ارسال مقاله در همگی موضوعات آن انجمن


– قرار دادن بیش تر از ۲ پیوند در بخش امضاء


– خرید پیوند از وبسایت ها برای Page Rank خیر برای ارتقاء بازدید .


۶ . ثبت وب سایت و سرویس ها در وبسایت های اطلاع رسانی : کافی است در گوگل عبارت ” اطلاع رسانی بدون پول ” را کاوش نمائید بعد از آن در همگی این وبسایت ها عضو شده و سرویس ها و تولیدات خویش را با درج پیوند به سایتتان در آنان معرفی نمایید .


۷ . استفاده از تارنما هایی مثل Wikipedia : در‌این وب سایت عضو گردید و همه برگه هایی که به تجارت شما وابسته است را پیدا نمایید . آن‌گاه در‌حالتی که که مقاله جدیدی را دارید تا مطالب آن برگه را جامع تر نمایید . آن بخش را بازنویسی کرده و نشانی خویش را تحت عنوان منبع قرار دهید .


اجتناب نمایید از :


– قرار دادن پیغام های تبلیغاتی در ویکی پدیا


– ارسال مقاله ها بی کیفیت .


[ امتیاز : ]
برچسب ها سئو در مشهد