close
کوتاه کننده لینک
معرفی مطالب جالب با لینک منبع

تبلیغات

درباره ما

بایگانی

آمار سایت

 • افراد آنلاین 1
 • بازدید امروز 9
 • بازدید دیروز 12
 • ورودی امروز از گوگل 0
 • ورودی دیروز از گوگل 0
 • بازدید این هفته 55
 • بازدید این ماه 104
 • بازدید این سال 646
 • بازدید کل 688
 • تعداد مطالب سایت 148
 • تعداد نظرات 0

شبکه های اجتماعیسئو در مشهد

تماً در امر چگونگی قرار به دست آوردن تصاویر و عکس هایی که می‌خواهید در سایت تان به فعالیت ببرید , تصور کنید . تصاویر در وبسایت احتمال دارد به معنای نمودارها و یا این که نقشه ها همانند عکس های استاندارد باشد . همگی اینها در قالب دیجیتالی در کامپیوتر شما موجود هست و قادر است بر روی اینترنت سرور ذخیره شود . به یاد داشته باشید احتمال دارد که هنگام استفاده با مشکلات خاصی روبرو شده و این دستور موجب میشود که بازدیدکنندگان در تارنما شما با اختلافاتی در تصاویر روبرو شوند .


اهمیت سایز تصاویر

تصاویر و یا این که عکسها میتواند در انواع و سایز های متفاوتی باشد . برای مثال دوربین های توسعه یافته دیجیتالی که دردست بخش اعظم اشخاص هست , دارنده سایزهایی از 1 مگاپیکسل تا 10 تا 12 مگاپیکسل و یا این که بیشتر میباشد که در سود سایز تصاویر در هریک ارتقاء می‌یابد . احتمالا این تجربه را داشته باشید و بدانید چه اتفاقی می افتد , وقتی که یک کدام از عزیزان شما به شما ایمیلی می فرستد که دربردارنده عکس بوده که با دوربین نو خویش گرفته است!


فولدر ضمیمه احتمالاً خیلی بزرگ و حجیم است و داونلود آن خیلی ارتفاع می‌کشد ; چه بسا در صورتی‌که وب شما پرسرعت باشد! هم اکنون فرض فرمایید هنگام پباده سازی وبسایت بخواهید از چنین عکسهای حجیمی در تارنما خویش استفاده فرمایید ; دقیقاً به عبارتی واقعه برای شما می افتد : مقطع متعددی ارتفاع میکشد تا آن عکس که در تارنما شما موجود است داونلود شده و در مرورگرتان گشوده شود .


ولی کاری که شما هنگام ساخت تارنما و باصرفه سازی تارنما می بایست در حیث داشته باشید این است که تصاویر و عکسهای متبوع را حتماً به وسیلهء اپلیکیشن ویرایشگر عکس re - size فرمائید . اما عمل دوچندان معمولی ای است : اپلیکیشن ویرایشگر را گشوده فرمایید , روی منوی آن کلیک فرمائید و عکس متبوع را معین کنید . کاری که بایستی انجام دهید تغییر‌و تحول تعداد پیکسل های عرضی ( افقی ) عکس متناسب با صفحهء تارنما تان است .


مثلاً یک عکس که پیکسل عرضی آن 1000 است بایستی آن را به یک چهارم یعنی 250 پیکسل تغییر‌و تحول دهید . اذن دهید که اپلیکیشن ویرایشگر به طور خودکار ارتفاع ( عمودی ) عکس و حجم آن را تغییر و تحول دهد . بعد از آن گزینهء ( نگهداری نسبت ( یا این که maintain aspect ratio یا این که عباراتی شبیه این را اعمال فرمائید .


زمانی که عکس را ذخیره مینمایید , مورد ای در ذخیره سازی خواهید داشت که می‌تواند در آن کیفیتها و یا این که رزولوشن های مختلفی در سطح های بالا و ذیل داشته باشید . مگر در مواقعی که انگیزه شما پباده سازی وب سایت های ( هنری ( است و در غیر این صورت رزولوشن زیر برای وبسایت های معمول کافی خواهد بود . بعضا از ویرایشگرهای عکس به شما مورد های خاص تری برای ذخیره سازی عکس با رزولوشن مطلوب در سایت ارائه می‌کند . در غایت گزینهء ذخیره ( save as ( را تعیین نموده تا عکس بازنویسی شدهء شما با اسم دیگری بر روی نسخهء مهم ذخیره نشود .

راهنمای مرورگرها


زمانی که در پباده سازی وب سایت خویش از تصاویر و عکسها در صفحه ها سایت استفاده میکنید , احتمالاً بایستی از کدهای html مشابه به‌این استفاده فرمائید : img src= ” mynewphoto . jpg ” alt= ” Words for Photo ” height= ” 125″ width= ” 250″ این مورد زیاد مهمی است که ارتفاع و پهنا اطلاعات ارائه شود . همینطور می بایست اعتنا داشته باشید که ارائهء این داده ها از وقتی با ارزش خواهد بود که شما سایز عکسها را تغییر‌و تحول داده باشید . با مهیا آوردن و ارائهء داده ها در واقع به مرورگرها به طور منحصر در تخصیص فضای صفحه های ( هنگام پروسهء بارگزاری تصاویر ) امداد متعددی میکنید .


در صورتی این تعاریف را در برنامه نویسی و ساخت وب سایت معین نکرده باشید , مرورگرهای کهن خیس نمی توانند فرمت این متنها را بخوانند و یا این که عکس ها و تصاویر آن تارنما و بررسی بعدها گوناگون ناشناس باقیمانده و متوقف می‌شود . درصورتی که این نکات را در پباده سازی تارنما و با صرفه سازی تارنما تان در حیث بگیرید , میتوانید سرعت داونلود صفحه های وبسایت تان را بالا ببرید . این فرمان در راحتی بازدیدکنندگان سایت شما و میزان رضایت آنان فراوان تاثیرگذار خواهد بود


[ امتیاز : ]
برچسب ها